Wątek dotyczący artykułu

Słynny rywal Gołoty na dnie. Miał 40 mln dolarów, teraz błaga o pieniądze na dom

Riddick Bowe w ringu zarobił ogromne pieniądze. Teraz przyznaje, że rodzina i przyjaciele go wykorzystali, przez co dzisiaj nie ma nic. W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy, by wraz z żoną i dziećmi nie znalazł się na bruku.

przeczytaj cały artykuł


ThePresja

Szacuneczek dla Golloba, ale nie on jeden nie on pierwszy i ostatni. A gdzie ogólnonarodowe zbiórki dla tych którzy nie zdążyli być mistrzami? (poza tym nie każdy może nie ma tylu tytułów by dla wszystkich starczyło). Uwerzcie on swoje na torze zdążył zarobić, interesów również (szczególnie czasy Unii Tarnów). A wokół niego płacz i lament gdy inni żyją niepełnosprawni czesto prawie zapomnieni. Ot taki naród jesteśmy... Sroki, bo Tomasz jest "błyszczący" i zasłużony a wielu innych nie. A bokser.. niech sie buja, "cwaniak z bąblem w nosie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--iki--

Ridick miał ogromnego pecha do ludzi korzy po piewszej walce z golota wmowili mu ze jak schudnie to wygra - ridick schoudl a golota byl znowu za mocny to co on przyjmowal w tej wlace sprawilo ze on przestal na 2 lata mowic a i dotej pory belkocze w zasadzie silna lapetyna bylo jego gwozdziem do trumny :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.