Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Roberto Serniotti zwolniony z Asseco Resovii. Andrzej Kowal nowym-starym trenerem rzeszowian

W niedzielę Asseco Resovia poinformowała o zakończeniu współpracy z włoskim trenerem Roberto Serniottim. Jednocześnie nowym szkoleniowcem rzeszowian został Andrzej Kowal, który prowadził ten zespół w latach 2007-2008 i 2011-2017.

przeczytaj cały artykuł


cadi

Kiedy ten poczciwy Góral przejrzy na oczy i wyp..doli tego łysego handlarza opon z funkcji prezesa ,bo to on jest odpowiedzialny za to , w jakim obecnie miejscu jest Resovia? Świechta się cwaniaczek za pieniądze Górala ( szczytem bezczelności było przyznanie samemu sobie nagrody pieniężnej za organizację turnieju FF w Krakowie), a rządzi klubem , jak wiejski motocyklista. Nie ma sensu przypominać wszystkich nazwisk ,które stały się niewypałami ,a za które wyłożono ciężkie pieniądze.I za to wszystko jest odpowiedzialny właśnie Górski.Dlatego z tego miejsca apeluję do prezesa z telefonem : Jeśli Masz odrobinę honoru Panie Prezesie Górski i Masz poczucie odpowiedzialności za swoje babole ,to Podaj się do dymisji ,bo zaczyna mijać się z celem przyszła rozbudowa Podpromia.Dobrze będzie , jak obecne Podpromie zapełni się choćby w połowie ,bo z meczu na mecz widać coraz więcej niebieskich krzesełek...Jeszcze z 2 lata i pod wodzą tego nieudacznika mistrz Polski będzie bronił.......się przed spadkiem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cadi

Pokaż mi , w którym miejscu napisałem,że za moje? W sumie to też za moje,bo karnety sprzedaje Klub Resovia ,a nie Biedronka Przeczytaj ten swój komentarz ze zrozumieniem ,i pomyśl nad sensem , zanim coś pierdniesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
głos z Rzeszowa 61

Przemyśl lepiej to co piszesz , bo moim zdaniem piszesz bzdety [ na zasadzie pisać każdy może jeden lepiej drugi gorzej ] albo rzeczy o których nie masz pojęcia , np. " Świechta się cwaniaczek za pieniądze Górala ( szczytem bezczelności było przyznanie samemu sobie nagrody pieniężnej za organizację turnieju FF w Krakowie), a rządzi klubem , jak wiejski motocyklista. Nie ma sensu przypominać wszystkich nazwisk ,które stały się niewypałami ,a za które wyłożono ciężkie pieniądze. " Nie martw się o cudzą kasę a jak Ci się nie podoba to nie kupuj karnetu czy biletu .Tych stu czy trzystu kibiców którzy plują jadem i kupują bilety , karnety klubu nie zbawią [ to grosze przy kasie p.Górala ] Przecież musu nie ma [ tak mi się wydaje ]. Nie bronie p. A.K. ale pisząc takie teksty to chyba myślisz , ze p.Góral to idiota . Jego kasa , Jego cyrk nie Twój. Co poniektórzy o tym zapomnieli i bardzo się pogubili .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cadi

SF to nie twój prywatny folwark i każdy może pisać to , co uważa za stosowne.Ja w tej krytyce zarządu nie jestem odosobniony i wolno mi wyrażać swoją opinię Za stary jestem i za dużo czasu spędziłem w Resovii ,za czasów CWKS również ,żeby polemizować z pseudoznawcami ,nawet czasami mnie bawią te pseudo newsy, od "dobrzepoinformowanych" Jak nie znasz sprawy Górskiego z Krakowa , to zamilcz ,bo to świadczy tylko o braku wiedzy o tym klubie z jednej strony( sam nie masz pojęcia), oraz chęci zaistnienia z drugiej.Skończ tę żenadę , bo nie mam zamiaru polemizować z kimś ,kogo wiedza opiera się na relacji radiowej ,albo " co się mówi na mieście" .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.