Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Roberto Serniotti zwolniony z Asseco Resovii. Andrzej Kowal nowym-starym trenerem rzeszowian

W niedzielę Asseco Resovia poinformowała o zakończeniu współpracy z włoskim trenerem Roberto Serniottim. Jednocześnie nowym szkoleniowcem rzeszowian został Andrzej Kowal, który prowadził ten zespół w latach 2007-2008 i 2011-2017.

przeczytaj cały artykuł

cadi

Kiedy ten poczciwy Góral przejrzy na oczy i wyp..doli tego łysego handlarza opon z funkcji prezesa ,bo to on jest odpowiedzialny za to , w jakim obecnie miejscu jest Resovia? Świechta się cwaniaczek za pieniądze Górala ( szczytem bezczelności było przyznanie samemu sobie nagrody pieniężnej za organizację turnieju FF w Krakowie), a rządzi klubem , jak wiejski motocyklista. Nie ma sensu przypominać wszystkich nazwisk ,które stały się niewypałami ,a za które wyłożono ciężkie pieniądze.I za to wszystko jest odpowiedzialny właśnie Górski.Dlatego z tego miejsca apeluję do prezesa z telefonem : Jeśli Masz odrobinę honoru Panie Prezesie Górski i Masz poczucie odpowiedzialności za swoje babole ,to Podaj się do dymisji ,bo zaczyna mijać się z celem przyszła rozbudowa Podpromia.Dobrze będzie , jak obecne Podpromie zapełni się choćby w połowie ,bo z meczu na mecz widać coraz więcej niebieskich krzesełek...Jeszcze z 2 lata i pod wodzą tego nieudacznika mistrz Polski będzie bronił.......się przed spadkiem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cadi

Pokaż mi , w którym miejscu napisałem,że za moje? W sumie to też za moje,bo karnety sprzedaje Klub Resovia ,a nie Biedronka Przeczytaj ten swój komentarz ze zrozumieniem ,i pomyśl nad sensem , zanim coś pierdniesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
głos z Rzeszowa 61

Przemyśl lepiej to co piszesz , bo moim zdaniem piszesz bzdety [ na zasadzie pisać każdy może jeden lepiej drugi gorzej ] albo rzeczy o których nie masz pojęcia , np. " Świechta się cwaniaczek za pieniądze Górala ( szczytem bezczelności było przyznanie samemu sobie nagrody pieniężnej za organizację turnieju FF w Krakowie), a rządzi klubem , jak wiejski motocyklista. Nie ma sensu przypominać wszystkich nazwisk ,które stały się niewypałami ,a za które wyłożono ciężkie pieniądze. " Nie martw się o cudzą kasę a jak Ci się nie podoba to nie kupuj karnetu czy biletu .Tych stu czy trzystu kibiców którzy plują jadem i kupują bilety , karnety klubu nie zbawią [ to grosze przy kasie p.Górala ] Przecież musu nie ma [ tak mi się wydaje ]. Nie bronie p. A.K. ale pisząc takie teksty to chyba myślisz , ze p.Góral to idiota . Jego kasa , Jego cyrk nie Twój. Co poniektórzy o tym zapomnieli i bardzo się pogubili .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
cadi

SF to nie twój prywatny folwark i każdy może pisać to , co uważa za stosowne.Ja w tej krytyce zarządu nie jestem odosobniony i wolno mi wyrażać swoją opinię Za stary jestem i za dużo czasu spędziłem w Resovii ,za czasów CWKS również ,żeby polemizować z pseudoznawcami ,nawet czasami mnie bawią te pseudo newsy, od "dobrzepoinformowanych" Jak nie znasz sprawy Górskiego z Krakowa , to zamilcz ,bo to świadczy tylko o braku wiedzy o tym klubie z jednej strony( sam nie masz pojęcia), oraz chęci zaistnienia z drugiej.Skończ tę żenadę , bo nie mam zamiaru polemizować z kimś ,kogo wiedza opiera się na relacji radiowej ,albo " co się mówi na mieście" .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.