Wątek dotyczący artykułu

Sebastian Vettel sceptyczny ws. Roberta Kubicy. "Dlaczego próbuje wrócić właśnie teraz?"

W padoku Formuły 1 sporo mówi się o tym, że część kierowców wyraża się sceptycznie o powrocie Roberta Kubicy do wyścigów. Jako pierwszy głos publicznie w tej sprawie zabrał Sebastian Vettel.

przeczytaj cały artykuł


WiecznyWłókniarz

To samo twierdził Massa, dopóki Robert walczył o miejsce w Renault (później mu odbiło, jak "Wilnewowi", któremu też to Robert zabrał miejsce w składzie teamu. A trzecim kierowcą któremu zabrał fotel jest... zgadnijcie kto? Ten Pan wyżej na zdjęciu w artykule. Ale każdy inteligentny kierowca wie, że Robert ma talent pokroju Schumachera, Laudy, Hakinena... I nie tylko Hamilton powiedział takie słowa (A wie o nim dużo, gdyż ściga się z nim od najmłodszych lat w gokartach). Identyczne zdanie ma Rosberg, Kimi, Hulkenberg, Perez, Alonso, Grosjean. Ale nikt z nich nie jest tak zapyziały na swoim punkcie, i nikt nie jest tak zapatrzony w siebie i w to "och, jaki ja jestem zajeb**ty, bo pomagają tylko mi w teamie, każą mojemu partnerowi mnie puszczać w kolejnym teamie tak jak wcześniej musiał robić to Webber". A jakoś nie przebił się w BMW, nawet na pozycję Heidfelda, tylko musiał odejść do wtedy słabego Red Bulla, któy akurat bardzo rozwinął się w tym sezonie w którym dołączył do nich w takim stopniu, że mieli bolid jakieś 50% lepszy od każdego innego. Więc nawet egzaminator prawa Jazdy z Parzęczyc walczyłby nim o medale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.