Wątek dotyczący artykułu

Unia zamiast ROW-u to jak zamiana siekierki na kijek. "Można by zamknąć ligę"

ROW Rybnik miał dobry skład, tłumy na trybunach i charyzmatycznego prezesa, który swoimi działaniami powodował, że wartość marketingowa klubu rosła. Unia Tarnów, która zastąpiła ROW w PGE Ekstralidze, nie ma żadnego z tych atutów.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
andres88pl

Zobaczymy czy spacerek... ja bym taki pewny nie był spacerowego awansu jest parę drużyn które mogą awansować zamiast Rowu. No właśnie konfrontacja by się przydała.... a ci młodzi krzykacze bronią swojego klubu który jeden p....c notorycznie próbuje opluwać na każdym kroku. Panie Ostafiński jest pan na poziomie na jakim pan pisze swoje artykuły... czyli dno i wodorosty i tyle w tym temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uTar

Rybnik zdobywał tytuły w czasach słusznie minionych, gdzie cały Rybnicki Okręg Węglowy jak sama nazwa wskazuje fedrował na te wyniki ROW-u. Tak samo Polonia Bydgoszcz, klub milicyjny. Gdzie jest dzisiaj? Co Rybnik zdobył w obecnych czasach? Rybnik nawet nie awansował sportowo, na torze do E-ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.