Wątek dotyczący artykułu

Bartłomiej Ruta. Szprycą w twarz: Niech Falubaz nie buja w obłokach, bo spadnie (felieton)

Działacze Ekantor.pl Falubazu nieśmiało, ale jednak mówią, o awansie do play-off. Tej jesieni stracili jednak najwięcej spośród wszystkich zespołów PGE Ekstraligi i myśleć to oni powinni o utrzymaniu bez baraży, choć i o to będzie ciężko.

przeczytaj cały artykuł

Obiektywny TorFAN

Ja napiszę tylko tyle że Jensen w przyszłym sezonie będzie liderem W Falubazie na poziomie 9-12 pkt. On w Toruniu u nas jeszcze nie pokazał wszystkich swoich atutów gdzie sezon wcześniej w Gorzowie był po prostu slaby. W Falubazie będzie miał czysta głowe bez ciśnienia żadnego. Jazda na luzie po prostu. Zobaczycie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaziak z Poznania

Powiem, że wszyscy zawodnicy Falubazu jadą (jak to napisałeś) z "czystą głową bez ciśnienia". Mało kto poważnie traktuje Falubaz, więc automatycznie nie będzie zbyt dużej presji ze strony mediów. A "Motomyszy" na pewno podniosą "rękawicę" i będą gryźć rywali niczym myszy Popiela ;) Mnie osobiście najbardziej ciekawi Hansen. Młody chłopak, nieźle jedzie - ciekawe, co z niego będzie? W Poznaniu jest taki żużlowy "gieroj" z Danii, który zwie się Frederik Jakobsen. Ten chłopak naprawdę robi wrażenie. Może Mads też pokaże swoje możliwości? Mam taką nadzieję i oby nie podzielił losu Becha Jensena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Na żywo młodego Hansena jeszcze nie widzialem,ale dzięki temu,ze grudziadzka kablówka czasami retransmituje rozne turnieje i mecze z Niemiec, mialem okazje kilka razy obejrzeć Madsa w akcji. No i potwierdzam,ze talent chłopak ma. Przychodzi zresztą z 250 cc . W lipcu 2016 startował w Grudziadzu podczas zawodow FIMowskich w tej kategorii i o ile mnie pamiec nie myli byl w czolowce.
Dobra inwestycja w przyszłosc, moze juz w tym sezonie jakąś szanse pokazania się dostanie spod numeru 8/16.

| Odpowiedz
blokuj
Falubaziak z Poznania

W końcu po to został pozyskany, by być "dżokerem" w falubazowej "talii". Nawet "Skóra" wspomniał w jednym z pierwszych wywiadów o Madsie. Coś czuję, że może być odkryciem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.