Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kubot i Marcelo Melo mistrzami świata! W singlu najlepsi Rafael Nadal i Garbine Muguruza

Łukasz Kubot i Marcelo Melo otrzymają tytuł mistrzów świata za deblowe występy w 2017 roku. Międzynarodowa Federacja Tenisowa uhonorowała również w ten sposób Garbine Muguruzę, Rafaela Nadala oraz Yung-Jan Chan i Martinę Hingis.

przeczytaj cały artykuł


sekup

Przypomnę tutejszym userom będącym w jako takiej przytomności, że dla wygody elektoratów światowi politycy podzielili glob ziemski na trzy światy: I-szy, II-gi i III-ci. A że o kolejności miejsc decyduje przynależność do konkretnego świata, a w tym przypadku mamy do czynienia z notowaniem świata nr I do którego należą USA, Europa Zachodnia i drogocenny Izrael, to mistrzynią świata nie jest Simona Halep która jest liderką rankingu globalnego, ale należy do świata nr II a może nawet III, tylko Garbine Muguruza należąca do świata nr I. Przypominam o tym fanom dla których może być niezrozumiałe pominięcie Halep w tym zestawieniu mistrzów. Dodam jeszcze by uchronić fanów przed dysonansem poznawczym, że wicemistrzynią świata jest Wenus Williams, w globalnym rankingu zajmująca dopiero 5 miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.