Wątek dotyczący artykułu

Pani premier przyznała mu rentę, z prezydentem zobaczy Grand Prix na PGE Narodowym

Zbigniew Boniek poinformował na Twitterze, że jedną z ostatnich decyzji ustępującej premier Beaty Szydło było przyznanie specjalnej renty Tomaszowi Gollobowi. To znakomita wiadomość dla mistrza, który po wypadku na crossie stracił czucie w nogach.

przeczytaj cały artykuł

Maciej Żółtowski

Facet całe życie zarabiający miliony złotych przez pół życia dostaje teraz za naszą kasę rentę w wysokości 48 tysięcy złotych rocznie za to, że miał wypadek.
Mimo tego, że uwielbiam Pana Tomka, że uwielbiam tę dyscyplinę i życzę Gollobowi wszystkiego, co najlepsze, to uczucia mam trochę mieszane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (22|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Metroid

Ja mam mieszane uczucia jak idę do sklepu i widzę meneli darmozjadów stojących pod sklepem i żłopiących piwsko z socialu i 500+
Na nich musimy pracować a jedynie co dla nas robią to smród i syf.
Tomek dał nam wiele pozytywnych emocji i miło spędzonych chwil na stadionach i przed tv.

Jest więcej wart niż stado meneli którzy kosztują grubą kasę bo im sie należy a robić sie nie chce.

Nawet by mi przez myśl nie przeszło żeby Tomaszowi pożałować tych 4 tyś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Napisałem do ciebie i piszę tak do każdego, który uważa, że Gollobowi się te pieniądze należą.
Jeżeli Tomek płacił składki w jakimś zusie, jeżeli odkładał jakąś sumę na taka okoliczność jak ta, powinien mieć w tej chwili niezłą sumke.
Dlaczego rząd nie dba o innych żuzlowców/sportowców, którzy w wyniku uprawiania sportu, stracili zdrowie?
Dlatego jeżeli uważasz, że coś się Gollobowi należy, weź ciężko zarobioną wypłatę i podziel sie z nim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Dux

Ogólnie sajgon jest o to że inni renty nie dostają.

Nie będę sie spierał o to co pisze skoro ktoś nie rozumie.

Nigdzie nie napisałem że tomek dostał z zus.

Ani też nie napisałem że tomkowi sie coś należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Maciej Żółtowski

Nie, no coś Ty, wcale.
"Nie można mieszać tak jak to robisz.
Otrzymanie renty nie może być uzależnione od tego jaki ktoś ma majątek.

Renta się należy każdemu kto uległ wypadkowi i płacił podatki.

Tomasz nie jest winny temu jak funkcjonuje nasz kochany ZUS."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Dux

Nie miałeś do mnie odpisywać i tak ciężko jest sprostować że odpowiedź miała poleciec do innego usera ehh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kasyx

No to prostuje, do tamtego usera napisałem i mój post pozostał bez odpowiedzi. Ty sie odezwałeś, ja odpowiedziałem, proste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dux

No ok ale napisałeś komentarz odnoszący sie do tamtego do mnie.

A ja jedynie napisałem że wszyscy sie składamy na rente TG

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maciej Żółtowski

To akurat prawda, ale jedno drugiego nie wyklucza. Tam samo jak nie podoba mi się to, że utrzymujemy tychże meneli (no ok, nie podoba mi się to bardziej niż renta dla p. Tomasza), tak i tutaj mi się to nie podoba.
I nie chodzi o żałowanie czegokolwiek - a o zasadę.
Żal mi tego, co się stało z Gollobem, ale zdania nie zmienię - jesli będę chciał sypnąć mu groszem na rekonwalscencję, to sypnę, są fundacje, jest nawet specjalny rachunek bankowy, ale robienie tego urzędniczym przymusem uważam za nadużycie tym bardziej, że akurat jego stać na rekonwalescencję...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Dux

Nie można mieszać tak jak to robisz.
Otrzymanie renty nie może być uzależnione od tego jaki ktoś ma majątek.

Renta się należy każdemu kto uległ wypadkowi i płacił podatki.

Tomasz nie jest winny temu jak funkcjonuje nasz kochany ZUS.

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Żółtowski

A przeczytałeś artykuł?
To, co otrzymał to nie renta ZUSowska, a specjalna renta udzielona przez Prezesa Rady Ministrów w kwocie 4 tysięcy złotych. Na renty zusowskie bym tak nie psioczył, płacił to dostał i koniec tematu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Jarek Jareczek

"Renta się należy każdemu kto uległ wypadkowi i płacił podatki."

Co Ty pyerdolisz, renta należy się jak płacisz ubezpieczenie zdrowotne a nie podatki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty

A ja żałuję tych pieniędzy i tym menelom i gollobowi. Co składek nie chciało mu się płacić,że renta specjalna ? Mój ojciec po przepracowaniu 40 lat bez zwolnień lekarskich jako monter spawacz,miał udział w budowie wielu bloków i wieżowców emerytury od tego ,,państwa" dostał 1800. Tylko darmozjady zawsze miały i mają dobrze w tym kraju. Ruscy to Gó...ne państwo. powinni pozamiatać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
siber

Całkowicie zgadzam z przedmówcą. Do tego trzeba dodać , że Gollob nie miał wypadku w pracy ( na torze żużlowym lub treningu ). Doszło do niego na torze motocrossowym ,kilka godzin przed zawodami żużlowymi , gdzie nie powinien startować . Tam realizował swoje zachcianki (udział w rajdzie Dakar ). Prawie wszyscy zawodnicy żużlowi ( także z innych dziedzin sporu mają zakaz występów w innych zawodach). Tutaj tego nie dopilnowano .Wiadomo Gollob i marzenia o rajdzie Dakar .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.