Wątek dotyczący artykułu

Pani premier przyznała mu rentę, z prezydentem zobaczy Grand Prix na PGE Narodowym

Zbigniew Boniek poinformował na Twitterze, że jedną z ostatnich decyzji ustępującej premier Beaty Szydło było przyznanie specjalnej renty Tomaszowi Gollobowi. To znakomita wiadomość dla mistrza, który po wypadku na crossie stracił czucie w nogach.

przeczytaj cały artykuł

gieras

czytam te komentarze i nie wierze.czemu nie psioczycie na 500+??pewnie dlatego ze bierzecie czemu nie gadacie ze skandal iz rydzyk dostal juz chyba 73miliony od pisu??!!o 4 tys dla mistrza sie oburzacie.zal mi was i waszego ograniczenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xman2200

Uwierz mi tez psiocze bo dla mnie to jest patologia rak który toczy ten Kraj. Mało mnie obchodzi kim jest Gollob to taki sam człowiek jak ja. Jakim prawem ma brać 4 tysiące zł jak zwykły robol który ulegnie wypadkowi w pracy dostanie jakies ochłapy w wysokości 700 zł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Żółtowski

Bo to złe forum na psioczenie na 500+ i Rydzyka, może nie zauwazyłeś?
Wielu z forumowiczów zna mnie osobiście i wie, jakie mam zdanie na temat pińcetplusa, mieszkaniaplusa czy dotacji na Rydzyka to Ci potwierdzi, że potrafię psioczyć na to bez końca i mam ku temu argumenty. To jest forum sportowe i temat o rencie dla Tomasza Golloba - na ten temat rozmawiamy i tego się trzymajmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Plotzek

Właśnie najwięcej na rządzie PiS - u skorzystali patole oraz bogate menele, a jest ich trochę. Tutaj też, zwolennicy PiełO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.