Wątek dotyczący artykułu

Robert Kubica w czwartek odwiedzi Grove? Williams nadal będzie milczał

Ostatnie godziny przynoszą kolejne plotki odnośnie składu kierowców Williamsa na sezon 2018. Stajnia z Grove planuje nic nie ogłaszać w najbliższych dniach, a siedzibę zespołu ma w czwartek odwiedzić Robert Kubica.

przeczytaj cały artykuł


deltaevo

Williams potrzebuje pieniędzy Rosjan i doświadczenia Kubicy. Takie zestawienie jest optymalne dla rozwoju samochodu i pozwoliło by dogonić Ferrari, Mercedesa oraz Red Bulla. Idealnym rozwiązaniem było by zatrudnienie Sirotkina i Kubicy jako kierowców wyścigowych a wycofanie na trzy lata Strolla. Mogli by wówczas reklamować Martini korzystać z pieniędzy Rosjan, talentu Kubicy i za dwa trzy lata mieć bolid którym można by wygrywać. Za Kubice wsadzić do niego Strolla, którego tak promują i walczyć mistrzostwo. Williams ma problem i pewnie wiedzą, że to idealne rozwiązanie dlatego tak zwlekają. Być może problemem dla Williamsa nie jest wybór pomiędzy Sirotkinem a Kubicą tylko przekonanie Strolla i jego rodziny, że jego czas dopiero nadejdzie ?????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.