Wątek dotyczący artykułu

Władysław Gollob dotąd był eurosceptykiem. Teraz poszedł na całość i przejdzie do historii

Władysław Gollob dotąd patrzył na obcokrajowców krzywym okiem. Teraz stworzył prawdziwą legię cudzoziemską w Polonii Bydgoszcz. W sezonie 2018 w drużynie będą startować zawodnicy z 10 różnych krajów.

przeczytaj cały artykuł

gregbyd

"Władysław Gollob dotąd był eurosceptykiem."
"Skandal, wstyd oszustwo! ...Jeszcze dziś rano, kiedy o 8.45 wchodziłem do łazienki nie przypuszczałem jak dramatycznych wydarzeń będę dziś nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Serio? Straszne to jest to co nie mówi Władek czy pisze "gregbyd", tylko co mówi i robi świta Kaczyńskiego. Rozumiem Janku, że bardzo jesteś zadowolony ze zdemolowanej konstytucji, zrujnowanym trój podziale władzy i upolitycznieniu sądownictwa. A działalność byłego komunistycznego prokuratora Piotrowicza nie kuje w oczy. Nawet nie odpowiadaj. Znam odpowiedź. Pardonsik, że się wciąłem w temat. Pardonsik. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marobyd

Szkoda, że nie zauważasz komunistycznych sędziów w Sądzie Najwyższym....A tak, przepraszam wymiar sprawiedliwości sam się oczyści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Big Lebowski

Ty Marek masz jednak mocno skrzywione pojęcie przyzwoitości. W ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie kompromituj się chłopie. Żal mi Cie. Tak serio, a nie na sztukę. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Marobyd

Doskonale wiem o czym piszę, mi też Ciebie po ludzku po prostu żal, że nie widzisz oczywistych rzeczy. Sączona przez lata propaganda niestety powoduje to, co piszesz i żadne tłumaczenia tu nie pomogą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Penhal

Marku tam ich nie ma i nie było. Trójpodział władzy, to jak spotykają się sędziowie TK w siedzibie PO i uchwalają [lipiec] co zrobić by życie PIS-owi utrudnić.Komunistyczny prokurator i nie ma setek przez niego pokrzywdzonych tylko jeden biedny Pikul.
To tak jak w tym dowcipie.
- Czuję się inwigilowana w państwie PiS
-Ma pani telefon?
- Mam.
- Ma pani włączną lokalizację?
- Tak.
- I to Kaczyński pani włączył?
CISZA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
AMON

Dzisiaj jest 47 rocznica kiedy Komuniści użyli Ludowego Wojska Polskiego przeciw robotnikom w Gdańsku zginęło 48 osób i autorzy tej ZBRODNI w tak zwanej trzeciej RP NIE ZOSTALI SKAZANI CO WIĘCEJ tak zwany wymiar "sprawiedliwości" trzeciej RP UNIEWINNIŁ TYCH komunistycznych ZDRAJCÓW Narodu Polskiego ! ps Oby Prezydent Duda podpisał te ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym czas odzyskać POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-connor-

AMON macie calkiem wyprane mozgi ,myslalem ze wielu tu piszacych ma troche oleju w glowie ,ale po tym co przeczytalem rece mi opadly .jak mozna sobie taka krzywde z mozgiem zrobic .Amon biegnij do lekarza tylko szybko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
AMON

O zaKODowany :)) daj na stypendium "wolności" alimenciarzowi bo pójdzie siedzieć :)ps ja wiem że ty i tobie podobni uważacie trzecią RP za kraj "demokratyczny" no tak jak ojcami założycielami byli BOLEK I Szechter w "Magdalence" :)

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Świetna riposta. Brawo! Przecież przez Piotrowicza siedział tylko jeden człowiek. Cierpiała tylko jedna rodzina. Ja piexdole. Janek jaki Ty jesteś mały człowiek. Ale ryj dalej mózgi takim "marobydom". To podatny grunt i żyzna gleba dla takich absurdów. Wierzę jednak, że w naszym kraju zwycięży normalność i zwykła przyzwoitość, a nie kompleksy i wieczne dążenie do zemsty. Komuchy są ok. jeśli są swoi(Piotrowicz), banksterzy nawet nagrani u Sowy też(Morawiecki) pod warunkiem, że to nasi komuchy i banksterzy. Jakie to obłudne i obrzydliwe. Pomoc emigrantom, matkom z dziećmi(bo nie szukających zysku facetom) też w imię poklasku dla skrajnie prawicowych ixiotów się opłaca. Bo to potencjalny elektorat. Słowa Jana Pawła II to już tylko frazes wyjęty z kontekstu o pomocy bliźniemu. Ci tzw. katolicy co niedzielę klęczą przed konfesjonałem, albo co najmniej na sztukę chodzą na msze, a w tygodniu krzyczą lub po cichu przyklaskują hasłom typu "polska dla polaków". Jakie to obrzydliwe. Byli jeszcze żyjący warszawscy powstańcy czują do tego odrazę, widząc maszerujących ONR-owców z naszywkami Polski Walczącej. Obecna władza nie widzi nic w tym złego, nawet jeśli kopie się, opluwa i ubliża manifestującym przeciw temu kobietom. Dokąd my qwa zmierzamy? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Penhal

Bartek nasze dyskusje nie mają żadnego sensu.Ty widzisz to ja widzę coś innego.Ty byłeś załamany ja PIS wygrał wybory ,mnie było wsio ryba.Jednak to społeczeństwo widziało że ich polityka prowadzi do zguby.Darujmy sobie te dialogi .Tylko martwię się o Ciebie po następnych wyborach .Pozdrawiam na marginesie chyba masz złe strony na FB.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
-connor-

. Rasizm wynika przede wszystkim z bojaźni wobec "obcych", bo nie znamy ich języka, obyczajów, zwyczajów. W skrajnych przypadkach obawa zamienia się w nienawiść, podpartą patologicznie rozumianym patriotyzmem . Kochać swój kraj nie znaczy nienawidzić innych jesteśmy już otwartym społeczeństwem, światowym pełną gębą. Ale przyjazdy niemieckich emerytów to za mało, byśmy nauczyli się szacunku do innych kultur, tradycji, wyznań. To jest dedykacja dla AMONA

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

To towarzystwo i tak tego nie zrozumie. Nawet pisząc, że Jan Paweł II apelował o przygarnięcie słabszych, chorych, biednych i poszkodowanych. Nazywamy się jako naród chrześcijanami, a jesteśmy po prawdzie bydlętami. Liczy się tylko nasze dobro. No i oczywiście jesteśmy narodem niesłychanie dumnym i zasłużonym. Przy tym bardzo przez wszystkich dookoła pokrzywdzonym. Przez oczywiście tych innych, a nie przez samych siebie. Temat rzeka. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Big Lebowski

Jeżeli dzisiaj nie widzisz do czego zmierza polityka PISu to znaczy, że jesteś albo ślepy albo głupi. Pardonsik Jaśku ale o ślepotę Cie nie podejrzewam. Dzięki za troskę, ale to jakie mam strony na fejsie to moja prywatna sprawa. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Penhal

Oczywiście to każdego prywatna sprawa.Ja uważam że to Ty jesteś ślepy tego drugiego słowa z szacunku nie użyję. Czas nam pokaże .Widziałem do czego zmierzała polityka PO-PSL której nie wiem dlaczego Ty Barku nie raczyłeś zauważyć. Ale to nie mój problem.Kończmy. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Big Lebowski

Przykro mi Janku ale ani na PSL, ani na PO w ostatnich i przedostatnich wyborach nie głosowałem. Także daj se spokój z takimi kategorycznymi ocenami. A na kogo rzeczywiście głosowałem to moja prywatna sprawa i wuj każdemu do tego. Jedno jest pewne, że nie oddałem i nie oddam nigdy głosu na Kaczyńskiego. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Penhal

Przykro mi Janku ale ani na PSL, ani na PO w ostatnich i przedostatnich wyborach nie głosowałem.
Przecież wiem to po co ten tekst?
Odpowiedziałeś też od razu że nigdy nie zagłosujesz na PIS-wiadomo dlaczego .
Nie ma też mojego zdziwienia że nie zagłosowałeś na PO-PSL czyli jednak ślepy nie byłeś .Mówiąc krótko widziałeś te wszystkie afery itd.I podobnie jak wielu w tym kraju powiedziałeś im stop.
Postawiłeś na Partię Nową z młodymi ludźmi .Którzy powstali 2 dni po przegranych wyborach tego co miał według sondaży ponad 70 % poparcia a dostał kopa.Gdyby wygrał nigdy by ta Partia nie powstała [jak i pozostałe dwie Nowackiej i Zandberga]
Uwierzyłeś w to co oni chcieli byś uwierzył że to Nowe z całkiem nowymi twarzami młodymi zdolnymi .Dlaczego oni powstali ? Bo widząc że szykuje się porażka w wyborach dać ludziom niezdecydowanym[anty-Kaczor ] nowych gniewnych?
Niech zgadnę ten co dałeś na niego głos już jest znów w PO[Michał]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AMON

Ja też nie głosowałem na PIS :)))))ps twój kolega big pewnie zagłosował na Nowoczesną ale się pewnie nie przyzna :))))))

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Czyli tak jak myslalem. Najwieksze posmiewisko forum glosuje na PIS. Daja na ciebie 500 plus i mozesz calymi dniami hejtowac w internecie? A moze mama jest corka lesniczego? Typ wyborcy zgadza sie w 100% :)

| Odpowiedz
blokuj
trz1971

Różnica między PO a PiS jest taka że... PO zabierało biednym rodzinom dzieci a PiS dało pieniądze na dzieci. Pośmiewiskiem to jesteś ty że PO-pierasz byłych UB-ków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
bartollo

Nastepny z posadka po znajmosci w panstwowce? Co Pis daje ludziom? Maslo po 7 zl? Ceny zywnosci szaleja a jest prosperity w calej europie. Pis nie ma zadnych pieniedzy, tylko zabiera obywatelom zeby tylko garstce oddac w postaci 500 zl, ktore inne dzieci beda musialy w przyszlosci i tak oddac. Rydzyk 73 mln zl dostal od panstwa w tym roku. Widac komu sie dobra zmiana oplaca, bo zwyklemu obywatelowi na pewno nie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Na marginesie. Widziałeś flagę Polską na kongresie Platformy? Zgadzasz się na takie coś? Pewnie zdjęcie widziałeś? Po lewej coś co na flagę Polski nie wygląda w środku UE po prawej Platformy.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Nie Rydzykuj. Ty tez slyszales strzaly w Smolensku? Gdzie 5 mld zl ze Skokow Biereckiego(pis)? 1 mld zl dla ukrainy w postaci bezzwrotnej pozyczki? 800 mln zl na Kurskiego "ciemny lud to kupi"? Ustawa o wycince, zeby deweloperzy budowali gdzie chca? Corki lesniczego? Misiewicze w kazdej panstwowej spolce? Przejecie kontroli nad sadami, trybunalem a co za tym idzie koniec demokracji? Sad wybrany przez PIS stwierdzajac ze PIS przegral wybory, zwalnia w tym momencie sam siebie. Wystarczylo dac 500 zl za ktore kazdy odda 700 i co drugi wylacza myslenie i sprzedaje swoja ojczyzne karlowi. Latwiej mu poszlo niz z ksiezycem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Penhal

Do Rydzyka mi bardzo daleko.500 nie biorę.Pytałem Ciebie czy flagę widziałeś?Bo dla mnie to przegięcie na maksa.Piszesz misiewicze za poprzedniej władzy w spółkach skarbu państwa tak nie było? Brat szwagier itd.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Na pewno nie na taka skale. Poprosze o pozytywne zmiany w Polsce za pisu, oprocz machania polska flaga. Wylaczajac 500 plus kredytowanych z przyszlych emerytur.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Penhal

Nie widzę różnicy w skali.Tylko nie była tak nagłaśniana.Co do pozytywnych zmian to wybacz sam musisz je zobaczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
AMON

Ale gdzie ma to zobaczyc na tvn ? Ale tam nie mowia o uszczelnieniu vat-u to od kogo ma to wiedziec i zobaczyc :))

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

Wszyscy tutaj wypominają 500+, a takie programy pomocowe istnieją we wszystkich krajach zachodnich np. w Niemczech. Sam Rysiek Petru bierze 500+ i się z tym nie kryje - gdzie tu logika? Poza tym krytykanci zapominają, że pieniądze pochodzą z uszczelnienia Vat-u - wystarczy nie kraść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Penhal

Tak wpisałem sobie o tych milionach i patrzę 1 Do rzeczy 2 Radio ZET 3 Pisało o tym Forum Gazeta Pomorska.Pl ale zniknęło.4 Puls Biznesu 5 Wykop .pl 6 Fakt 7 TVN[czarno na białym] same dobre źródła typowo Polskie.Wszystkie Axel Springer

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
AMON

Dokladnie Marc Decan pisze zdradzieckim "polskim" dziennikarza jak maja pisac o rzeczywistosci a potem zaKODowane lemingii to powielaja w swoich umyslach .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Penhal

A to czytałeś?
W środę, 20 grudnia, będzie posiedzenie KE, która może zwrócić się o uruchomienie art. 7, ale sankcji nie będzie. Nawet Timmermans mówił, że myślał, iż zgromadzi 22 państwa, które byłyby potrzebne, żeby przegłosować. Ale przeciwnicy Polski nie zbiorą 2/3, żeby ten artykuł uruchomić. Myślę, że bardziej chodzi o gonienie króliczka niż o jego złapanie.
Oj będzie Lewandowski zawiedziony.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Poradzilismy sobie z zaborami z okupacja nazistow i komunistow to i teraz POLSKA da rade opozycji totalnej i ich lewackim sojusznikom w Brukseli !

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Janek błądzisz. Nawet nie próbuj mnie wciągać w te gierki. Masz swój świat to się nim upajaj. To nie moja bajka. A kto ma rację historia oceni. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AMON

Moim zdaniem ten podział to jest autentyczna różnica kulturowa której źródłem jest Konfederacja "Targowicka" zawiązana przez ZDRAJCÓW POLSKI 27 Kwietnia 1792 roku w Petersburgu i to jest z pokolenia na pokolenie to jest PIĘTNO ZABORÓW !

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

Skoro niezbyt grzecznie wywołałeś mnie do tablicy, to zadam Ci zasadnicze pytanie, czy nadal będziesz popierał opcję, która systematycznie niszczy żużel w Bydgoszczy - tylko proszę o konkretną odpowiedz, bez żadnych wykrętów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Big Lebowski

Miałkim jesteś człowiekiem myśląc, że żużel jest pępkiem świata. Tu liczy się dobro narodu, a nie jednej dyscypliny sportu. Nie widzisz jak bardzo jesteś śmieszny? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.