Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2017 kobiet: rollercoaster w starciu Holandii i Szwecji. Brązowy medal dla Oranje

W spotkaniu o 3. miejsce mistrzostw świata piłkarek ręcznych, reprezentacja Holandii, po ciekawej konfrontacji z wieloma zwrotami akcji, pokonała Szwecję 24:21 i sięgnęła po brązowy medal.

przeczytaj cały artykuł


Oleg

To jak Thomsen rozłożyła Holandię w ciągu roku to jest dramat. Rok temu nie zdążyła jeszcze zburzyć tego co zbudował Groener, ale na tych MŚ Holandia to cień tej ekipy jeszcze sprzed roku. Gdyby nie łatwa drabinka to nie wiem czy przebrnęłyby w ogóle 1/8. Groot i Polman 2 razy gorsze niż chociażby Kudi i Achruk.
Trochę lepiej w całym turnieju zaprezentowała się niedoceniana dotąd van der Heijden, ale ogólnie ta drużyna zanotowała spory regres...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Polman dopiero niedawno wróciła do gry z tego samego powodu co Kudi, ale skoro rodziły chyba nawet tego samego dnia, wychodzi na to, że nasza pani kapitan trochę lepiej zadbała o to, aby jak najmniej uronić ze swojej dawnej formy. W międzyczasie wykruszyła się ze składu Maura Visser, która też spodziewa się dziecka, ale i bez niej Holenderki mają wystarczająco duży potencjał w drugiej linii.
Swoją drogą ciekawe, jak będą prezentować się Niemki pod wodzą Groenera. Biegler podobnie jak u nas narobił sporego apetytu na sukces na docelowej imprezie (przed rokiem niezłe 6. miejsce na ME), ale i tym razem z dużej chmury spadł mały deszcz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.