Wątek dotyczący artykułu

Trzeba zrobić porządek - czas na męskie decyzje w Stelmecie BC Zielona Góra

Dawno nie było takiego kryzysu w Stelmecie BC Zielona Góra. Mistrz Polski kompromituje się w Lidze Mistrzów, przegrywa w PLK, a zespół jest skonfliktowany. Czas na twarde, męskie decyzje. Janusz Jasiński musi zrobić porządek.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz 67

Panie Januszu Jasiński właścicielu SSA Grono, nie wiem czy czyta Pan SF ,ale może Pan albo jakaś osoba z otoczenia przeczyta opinie kibiców wyrażane na różnych portalach.
W zakładach pracy Stelmet, Lug , Inblu ,Anneberg , Intermarche ,Enea i wielu innych sponsorujących klub pracują mieszkańcy Zielonej Góry . Wypracowują zysk firm, z którego osoby decyzyjne przekazują do SSA Grono pieniądze min na zespół Stelmet. Wiele z tych osób to kibice koszykarkiego Stelmetu,którzy w swoich komentarzach po kolejnych żenujących porażkach wyrażają swoje niezadowolenie.
Pan ( tak sądzę )nie bierze tych głosów wogóle pod uwagę co w mojej ocenie świadczy o braku szacunku do tych ludzi.
Kto oglądał mecz w Bonn ale nie tylko widzi że Pan Gronek nie ogarnia zespołu nie ma pomysłu jak wykorzystać zawodników których ma do dyspozycji, mówi ze nie ma lidera.Twierdzę że liderów może mieć kilku tylko trzeba wiedzieć jak ich wykreować i
wkomponować w zespół.
Przykładem może być mecz z Nymburgiem, Dardan Berisha rozgrywa drugi mecz w tym zespole jest w nim od czterech dni i proszę zobaczyć na nagraniach jak jest wkomponowany w zespół i jak uwalniany do rzutu. Adekwatnie M.Gecevicius jest w Stelmecie ponad miesiąc ba trenuje w okresie kiedy jest przerwa na kadrę i pomimo upływu czasu dalej sam sobie musi kreować pozycje do rzutu , wręcz jest w chwili obecnej na boisku po to by podawać innym piłkę.Zawodnik który w lidze ACB rzucił najwięcej trójek w mocarnej PLK nie istnieje.To jest warsztat Pana Gronka ,w ten sam sposób poblokował innych zawodników z których mógłby mieć liderów.Na chwilę obecną jest tylko jedno wyjście NOWY TRENER z Panem Gronkiem niczego już nie odbudujemy ani nie zbudujemy ,ten człowiek ma tak wielkie mniemanie o sobie i swojej nieomylności ,że sam nie ustąpi.A skoro on nie odejdzie to odejdą kibice tego Pan chce ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.