Wątek dotyczący artykułu

Szczere wyznanie Tomasza Golloba. "Ten ból zabija człowieka"

- Ten ból zabija człowieka - mówi w szczerej rozmowie Tomasz Gollob, który walczy o powrót do pełnej sprawności po wypadku na motocrossie. Polak bierze pod uwagę kontynuowanie leczenia na Dalekim Wschodzie.

przeczytaj cały artykuł

Maciek Kosnowski

Aż tak bardzo nie potraficie zaakceptować tego że FAKTY SĄ TAKIE A NIE INNE?NIE JESTEM MAŁOSTKOWY TYLKO PISZĘ CO MYŚLĘ.KOLEGO PENHAL INACZEJ SYTUACJA WYGLĄDA JEŚLI ZAWODNIK NA PRÓBIE TORU ZATRZE SILNIK O UPADNIE NA PLECY,WTEDY MAMY NAJNORMALNIEJSZY WYPADEK W PRACY,PODKREŚLAM W PRACY.INACZEJ KIEDY W DNIU MECZU JEDZIE SOBIE NA TOR MOTOCTOSSOWY I TAM ULEGA KONTUZJI.W PEŁNI ROZUMIEM TO ŻE JESTEŚCIE ZBULWERSOWANI MOJĄ PODTAWĄ ALE UWAŻAM ŻE PAN GOLLOB JEST SAM SOBIE WINIEN.NIKT Z NAS NIE MA WGLĄDU DO KONTRAKTU PANA GOLLOBA NA SEZON 2017 ALE WATPIĘ ABY GKM WYRAZIŁ ZGODE NA TAKIE FORMY TRENINGU W DNIU MECZU LIGOWEGO A TYM SAMYM W CZASIE SEZONU.MYŚLĘ ŻE I UBEZPIECZYCIEL PANA GOLLOBA NIE WYRAZIŁ ZGODY NA TAKIE TRENING W DNIU MECZU LIGOWEGO.WSPÓŁCZUCIE TO JEDNO ALE KONSEKWENCJE SWOJEJ NIEODPOWIEDZIALNOŚCI TO DRUGIE.DARIUSZ MODRZEJEWSKI TO ŻE PAN GOLLOB PRZYSZEDŁ Ż MOTOCROSU NIE ZMIENIA FAKTU ŻE DECYZJA PANA GOLLOBA NIEWIELE WSPÓLNEGO Z ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.JAK MYŚLICIE DLACZEGO JEST OGOLNOŻUŻLOWE POSPOLITE RUSZENIE ABY PAN GOLLOB DOSTAŁ EGZOSZKIELET.WEDŁUG MNIE CZYNNIKIEM DECYDUJĄCYM JEST TO ŻE UBEZPIECZYCIEL PANA GOLLOBA ZAMIERZA TYLKO I WYŁĄCZNIE DOTRZYMAĆ WARUNKÓW ZAWARTYCH W POLISIE,CZYLI ZROBI WSZYSTKO ABY NIE WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIA ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE WARUNKÓW POLISY PRZEZ PANA GOLLOBA.ROZUMIEM ŻE PAN GOLLOB OSIĄGNĄŁ W ŻUŻLU NIEMAL WSZYSTKO JEDNAK ON SAM SPOWODOWAŁ TO W JAKIEJ OBECNIE ZNAJDUJE SIĘ SYTUACJI...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sellex

Mocno jątrzysz temat...Więc bez owijania w bawełne.Kolego komiczny:Walisz w wiadomym celu z multiokonta?Czy coś jednak nie tak:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Modrzejewski

Musisz koniecznie zostac Agentem doradca zarowno GKM jak i firmy ubezpieczeniowej Bo bez Ciebie nie ogarna temAtu. Ale jestes odpowiednia osoba co wskaze droge GKMowi jak i ubezpieczycielowi Co robic. Po tym twoim wpisie ja juz wiem Co myslec. Myslalem ze pierwszy to prowokacja Ale po tym rozumiem ze Ty najnormalniej tak myslisz i to jest najwiekszy dramat. Na tym koncze wymiane zdan.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Macieju.
Po pierwsze prośba do Ciebie, jezeli już piszesz w internecie . Wyłącz Caps Lock, nie jest to raczej mile widziane uzywanie tego przycisku podczas wiekszosci badz calej wypowiedzi. Wyglada to jakbys krzyczał do nas.
Po drugie, to czy klub GKM wiedział o tym,że Tomek startuje w niedzielnych zawodach crossowych w Chełmnie, nie wie tego ani ja, ani Ty,ani nikt z nas, Jezeli juz Tomek wzial udzial w tego typu zawodach klub zapewnie wiedzial i wyraził zgodę. To,ze Tomek tak się przygotowuje do równiez do meczów zużlowych wiadomo nie od dziś. Byc moze to nieprofesjonalne ze strony Tomka czy klubu,ale czy jest roznica czy zdarzyłoby się to dzień wczesniej ? Lindbaecka trzeba byloby sciagnac tak czy siak.
Po trzecie nie tylko Tomasz Gollob trenuje cross w ramach przygotowań przed jak i UWAGA w TRAKCIE sezonu żużlowego. Robi to rowniez Krzysztof Buczkowski czy Artem Laguta jak i wiele innych zawodników .
Po czwarte , to juz był "problem" klubu GKM,ze nie mial na miejscu zarówno Lindbaecka , badz pod telefonem, aby w razie awaryjnej sytuacji, Szwed szybko ruszyl do Grudziadza i mogl zastąpić innego zawodnika. Jak wiesz udało się go sciagnac na czas ,takze tematu nie ma. Klub poniosl koszty,ale i tak by je poniosl w zwiazku z odwolanym meczem. Trudno się mowi, nikt tego nie rozstrzasa w mediach ,bowiem ma zwyczajnie trochę taktu w w obliczy tej potwornej kontuzji zawodnika grudziądzkiego klubu, ikony sportu żużlowego.
Z tego co mi wiadomo, Klub GKM rozliczył sie odpowiednio z Tomkiem Gollobem w zwiazku z niewykonaniem kontraktu o prace, w jaki sposob nie musi wiedzieć tego nikt. Ale wystarczy się domyslec,ze zawodnik nie zapomniał o swoim pracodawcy, kilka przykładów pomocy mozna tu przytoczyć , jezeli interesujesz się żużlem,zapewne wiesz o co chodzi.
Podobnie mozna zadać pytanie, dlaczego wypuszczono do Rybnika przed meczem Kamila Wieczorka i ten rowniez musiał gnać przez cala Polskę do Grudziądza. Przynajmniej ktoś z dwojki Wieczorek, Lindbaeck powinien pozostac na niedzielne spotkanie w Grudziadzu. Zawsze mozna nagle zachorować, badz ktoś z zawodników odniesie wypadek podczas dojazdu na stadion.
Po piąte, klub GKM Grudziądz nie ma jak widać, zadnych pretensji do Tomasza Golloba za zaistniała sytuacje i wspiera go w trudnych chwilach i to zarowno ja jak i Ty powinnismy miec na wzgledzie a zwlaszcza w trakcie tego specjalnego czasu oczekiwania na Swieta Bożego Narodzenia, nie ma potrzeby jątrzyc ponownie w tej kwestii. Tomek wystarczajaco się nacierpi i nie jest obecnie istotne czy jest co czyjaś wina czy nie. Klub nie widzi potrzeby ,aby rozstrząsać ta sytuacje ,wiec nie powinieneś robić tego równiez TY. Obecnie jesteśmy Tomkowi winny wsparcie czy to dobrym słowem czy inaczej . Wystarczjaco juz przez ten czas pluto na Tomka bo rowniez takie osoby sie zdarzala,zwlaszcza w kwestii renty specjalnej.
Klub grudziądzki ma juz wszystko załatwione w tym względzie i nie ma potrzeby by o tym rozmawiać na portalach internetowych. To tyle. Wesołych Świąt dla Ciebie oraz wiecej taktu i zrozumienia w przyszłosci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tylko Włókniarz

TEŻ CHĘTNIE TAAAK NAPISZĘ, CHOCIAŻ WCALĘ NIE KRZYCZĘ (głupota małolatów), A JAK JUŻ ZWRACASZ UWAGĘ KOMUŚ "krzycącemu" ?!?!?! TO MOŻE SAM ZACZNIJ PISAĆ PO POLSKU, UŻYWAJĄC ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH ORAZ polskich LITER?!?!??! ZROBIĆ LASKĘ CZY MOŻE ZROBIĆ ŁASKĘ????? BBBBUUUUHAHHAHA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
pawel88

Pytanie do Ciebie szanowny kibicu Włokniarza. Chcesz zabrać glos w tej kwestii ? Czy tylko tyle masz do powiedzenia? Jezeli chodzi o znaki interpunkcyjne były uzywane w mojej wypowiedzi, byc moze gdzieś zabrakło, przecinka, nieistotne w tak dluzszej wypowiedzi. Polskie litery ? Swietnie, nie zawsze ich uzywam ,ale mysle,ze kazdy jest na tyle domyślny ,aby zrozumieć ta wypowiedz. Takze nieudany kontrargument Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Maćku źle pojmujesz sprawę.Czy Dadosowi ktoś kazał jechać na trening motorem?Mógł taksówką,bo oni zarabiają.Tomek to robił setki razy .Maćku zwyczajny pech.Który może w każdej chwili spotkać każdego .Sam nie wiesz co Ci pisane jutro..Miłego wieczoru.Maćku to nie ta droga.Trzymaj kciuki by Tomek który pewnie dał Ci dużo radości,wrócił choć w części sprawny.Podobno jutro o 8 rano ma być program w TVN może Macku wtedy....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.