Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: FC Barcelona upokorzyła Real! W Madrycie zgasło światło

FC Barcelona górą w El Clasico! Po zwycięstwie 3:0 z Realem Madryt ma w tabeli Primera Division 14 punktów przewagi nad mistrzem Hiszpanii. Lionel Messi zdobył gola i jest najbliżej korony dla najlepszego strzelca roku.

przeczytaj cały artykuł


Bob Shakalaka

Tak nawiasem mówiąc denerwuje mnie takie podwójne karanie i to drakońskie. Karny i czerwo - czegoś takiego nie powinno być moim zdaniem. Karny jak złoto ale wtedy co najwyżej żółtko Carvahal, albo zastosować przywilej, uznać bramkę i wywalić Carvajala...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Karpiński

Sęk w tym, że chyba są już wytyczne, by nie karać podwójnie, ale aby w sytuacjach, gdzie jest brutalność czy premedytacja, dalej karać czerwoną kartką i rzutem karnym. W tej sytuacji Carvalaj zagrał piłkę z premedytacją, to nie był przypadek, lecz wiedział, co robi i czym ryzykuje. Karny i czerwona kartka jak najbardziej zasłużone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Koniarek

Są przepisy gry w piłkę nożna i ich interpretacje, w tym przypadku jest jasny przepis. Art 12 "[...]Niesportowe zachowania karane napomnieniem[...]..zagrywa piłkę ręką, usiłując w ten sposób zdobyć bramkę (nie jest istotne, czy bramka
została zdobyta, czy nie) lub podejmuje nieudaną próbę pozbawienia przeciwnika
bramki przez zagranie piłki ręką" i polecam właśnie zapoznać się z interpretacją, o której komentatorzy Eleven nie maja bladego pojęcia, podobnie jak większość piłkarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.