Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga: frekwencja spada, ale Rzeszów nadal najlepszy

115 meczów PlusLigi sezonu 2017/2018 za nami. W porównaniu do podobnego momentu przed rokiem, liczba widzów na trybunach spadła. Są jednak miejsca, gdzie co kolejkę mecze ogląda komplet publiczności.

przeczytaj cały artykuł

cadi

Kompletnie niewiarygodne dane . Z artykułu wynika ,że na meczu Resovii z Gdańskiem i Kędzierzynem było 18 wolnych miejsc.Kiedy oglądałem w tv ,to tylko na trybunie "za sędzią" można było naliczyć z 40 niebieskich pustych krzesełek, nie licząc bocznych baldachimów i trybuny od kamery.Zapewne liczy się ilość sprzedanych karnetów,a nie to , czy posiadacze tychże karnetów byli na meczu.A co do malejącej frekwencji? A na "kogo" teraz chodzić? Poziom ligi spadł o 1 stopień, gwiazd praktycznie ...jak to Zoltan napisał : Toniutti , Lisinac, może Deroo.i po ptokach. Ech te czasy z Grozerem ,Atanasievicem, Winiarskim ,Fontelesem ,Łasko ,Bułgarami w Jastrzębiu.Polska siatkówka jest na równi pochyłej i najlepszym prezentem noworocznym dla kibiców byłoby podanie się inżyniera Kasprzyka do dymisji.Jak słusznie zauważa Łukasz Żygadło w innym artykule , reprezentacja od paru miesięcy pozostaje bez selekcjonera ,a Kasprzyk bawi się na całego.No chyba że to tylko taki Marcin P. ,zwykły słup, a karty rozdaje Marian Kmita. Mimo to życzę całej siatkarskiej braci w nowym roku wszystkiego najlepszego ,aby przyszłoroczne MŚ nie skończyły się dla Nas po 4 meczach i aby na LŚ w Krakowie , Łodzi ,czy Gdańsku zasiadło więcej niż tysiąc kibiców jak to ostatnio bywało..( finały KMŚ to frekwencyjna KA-TA-STRO-FA!!!!)A Panu , Panie Kasprzyk też życzę samych sukcesów , ale w dziedzinie , na której się Pan zna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rainbow

Wielu kibiców nie siedzi na krzesełkach, zostawia je wolne i stoją przy barierkach. Np obok mnie zawsze są wolne miejsca o goście oglądają na stojąco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesia K.

Mnie też się wydaje ,że dane są niewiarygodne ( przynajmniej te rzeszowskie...) ,ale dziwi mnie pytanie "na kogo chodzić na mecze" ??? No chyba ,żeby kibicować własnej drużynie ,niezależnie od tego ,kto tam gra - jeśli naprawdę się jest kibicem siatkówki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.