Wątek dotyczący artykułu

GKM-owi będzie coraz trudniej na własnym torze?

MRGARDEN GKM nie ma już raczej co liczyć na to, że będzie zaskakiwać wszystkich rywali swoim torem. - Obawiam się, że o wysokie wygrane u siebie będzie grudziądzanom coraz trudniej - mówi Wojciech Dankiewicz.

przeczytaj cały artykuł


Bespolek Małomicki

Jeżeli chodzi o sezon 2017 to dużo winy leży po stronie grudziądzan i przygotowania toru. Moim zdaniem z Falubazem i Betardem tor chyba bardziej był przygotowany pod gości niż pod nas bo chłopaki od początku nie radzili sobie z nim, dopiero pod koniec coś zaczynali odrabiać straty ale to już było za późno. Ponadto z Wrocławiem sędzia nie widział kradzionych przez gości startów ale to inna sprawa. Mecz z Toruniem zawaliła pogoda, na siłę chciano odjechać spotkanie i wyszło jak wyszło, przy złej pogodzie nawet najlepszy drużynowo gospodarz ma problemy i często przegrywa u siebie. Uważam, że nie do końca straciliśmy autu własnego toru, jeżeli będzie on przygotowywany jak "za Golloba" to jesteśmy w stanie znowu wygrać wszystko u siebie. Trzeba jeszcze tylko nauczyć jeździć u nas Przemka i będzie dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Tak dokladnie. Robic taki tor jak na meczach z Gorzowem, Rybnikiem i Lesznem i atut swojego toru moze byc zachowany cały czas(oby komisarze sie nie mieszali za duzo). Typowy beton ukierunkowany tylko na start juz nie pomoze vide mecz z Sparta, gdzie swoje dorzucil Bryla z komisarzem. Pierwszy mecz z Włókniarzem jeszcze sie udalo jakoś wygrac,ale juz spotkania z umiejacymi u nas jezdzic zielongórzanami i wrocławianami nie. Na mecz z Toruniem, no to juz nie jednego gospodarza taki deszcz by zalatwil. W gruncie rzeczy nie ma juz u nas dwoch najwiekszych "betoniarzy" - Gollob, Okoniewski. druzyna jest nieco bardziej uniwersalna . Twardo pasuje Piesczkowi i Lagucie,ale i Ci zawodnicy predzej co na przyczepniejszym ujada niz Tomek i Rafał w poprzednich latach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.