Wątek dotyczący posta na blogu

Najlepsze mecze w Wielkim Szlemie kobiet - XXI wiek

Baseliner

Blog ten powstał w celu stworzenia zbieraniny najlepszych spotkań wielkoszlemowych, jakimi uraczyły nas Panie w bieżącym stuleciu. Ważne jest to, aby podany mecz był dobry z obu stron - także proszę nie rzucać meczami zdominowanymi przez jedną postać, tzw. teatrami jednej aktorki. ;) Chciałbym, aby (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Cześć Base, dzięki za zaproszenie. Fajny temat na bloga. Jeśli chodzi o te mecze to mam ich od cho**ry i trochę, bo widzę że uwzględniłeś duży przedział czasowy (cały ten wiek) ale postaram się jakieś fajne te które bardziej zapamiętałem wstawić. Ja może ogranicze się do ostatnich 10 lat,starsze też pamiętam ale już nie tak dobrze. Pamięta się głównie finały, ale one zwykle jak wiemy nie mają najlepszej jakości. Są jednak wyjątki. Pozdro!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tylko ten z Lisicki na Wimblu 13 i z Azarenka na AO 14 mi przychodzą na myśl... (ale wtedy Vika zagrała dość przeciętnie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

W sumie dokladnie te dwa przychodza do glowy najbardziej.
Z tym ze ten z SL to w sumie epic choke NASZEJ ISI.
Z Vika to byl kawal meczu w wykonaniu ISI - KIEDYS katowalem to bardzo czesto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Baseliner

Ja znam jeszcze jeden. Zaraz o nim napisze. Wymienione przez Ciebie jak najbardziej zasługują na uwzględnienie, zaraz je umieszczę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.