Wątek dotyczący posta na blogu

Najlepsze mecze w Wielkim Szlemie kobiet - XXI wiek

Baseliner

Blog ten powstał w celu stworzenia zbieraniny najlepszych spotkań wielkoszlemowych, jakimi uraczyły nas Panie w bieżącym stuleciu. Ważne jest to, aby podany mecz był dobry z obu stron - także proszę nie rzucać meczami zdominowanymi przez jedną postać, tzw. teatrami jednej aktorki. ;) Chciałbym, aby (…)

przeczytaj cały artykuł


Pao

Petra Kvitova - Venus Williams 5-7 7-6 7-5 Wimbledon 2014 - 3R


Jeden z lepszych meczów kobiecych na Wimbledonie jakie widziałem. Jeden z nich już wymieniliście wcześniej. Wielka szkoda, że los skojarzył Petrę z Venus w tak wczesnej fazie turnieju, bo to był z pewnością mecz godny finału WS. Kwintesencja i piękno mocnej gry na trawie. Masakra jeśli chodzi o utrzymywanie podania (tylko 2 przełamania!!) Mecz co prawda był zdominowany przez serwis, ale wymianę ciosów zza linii końcowej też się świetnie oglądało. Trzeci set palce lizać. Petra wykorzystała w nim jedyny bp i wzięła ten mecz po 2.5h niesamowitej batalii. Petra wygrała w tamtym turnieju swój drugi Wimbledon w karierze.
PS. w tamtym roku na Wimbledonie również świetny jeśli chodzi o jakość był mecz 4R pomiędzy Sharapovą a Kerber.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.