Wątek dotyczący posta na blogu

Najlepsze mecze w Wielkim Szlemie kobiet - XXI wiek

Baseliner

Blog ten powstał w celu stworzenia zbieraniny najlepszych spotkań wielkoszlemowych, jakimi uraczyły nas Panie w bieżącym stuleciu. Ważne jest to, aby podany mecz był dobry z obu stron - także proszę nie rzucać meczami zdominowanymi przez jedną postać, tzw. teatrami jednej aktorki. ;) Chciałbym, aby (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Muguruza - Kerber 7-6 (14-12) 1-6 6-2
Wimbledon 2015 - R3

Również jeden z tych meczów na Wimbledonie, które będę pamiętać na zawsze. Umierałem na tym meczu, takie nerwy. Pierwszy set niesamowity, winner za winnerem, poziom kosmiczny. Skończyło się tym masakrycznym tajbrejkiem gdzie Garbi obroniła kilka piłek setowych, (ogólnie w secie 9!) większość grając agresywnie, odważnie w linie. Kerber często odpowiadała tym samym, albo takim kątem że tylko głowę można było odwrócić. Ten pierwszy set to chyba jeden z lepszych w ogóle jak dla mnie na Wimbledonie. Drugi set Kerber, a trzeci znowu Garbi w natarciu i po zaciętej walce wygrała. Zaszła później do pierwszego finału wielkoszlemowego w karierze. Myślę że jeśli Kerber by wygrała, to również by się tam znalazła z taką formą. Polecam wszystkim ten mecz!
PS. w tym roku również mecz między nimi na Wimbledonie niczego sobie, jak dla mnie mecz roku 2017 obok Halep-Masza, możesz dopisać tam Base ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Zastanawiając się nad wyborem najciekawszych meczów, natychmiast pomyślałam o Kerber - Muguruza z ostatniego Wimbledonu (4r. 6:4 4:6 4:6), bo był na świeżo w pamięci. Dla mnie na pewno mecz ubiegłego sezonu. Ale znacznie bardziej emocjonujący był ten, o którym piszesz, z 2015r.. Pamiętam niekończący się tie break :) Niestety nigdzie nie znalazłam skrótów z tego meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.