Wątek dotyczący artykułu

Gwiazdy, które błyszczały cały rok. Szóstka Ligi Siatkówki Kobiet 2017 roku według portalu WP SportoweFakty

Redakcja portalu WP SportoweFakty wybrała najlepszą szóstkę rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet w 2017 roku. Zobacz, które siatkarki zapracowały na uznanie w oczach naszych dziennikarzy.

przeczytaj cały artykuł

Maciej Nawrot

dla mnie żałosne wyniki u libero
LIBERO NUMER 1 W POLSCE JEST MARIA STENCEL!!!!
Do tego Helen Rousseaux jest najlepszą a Mędrzyk na ławkę rezerwowych...
przykre jest to, że Kąkolewska jest w Budowlanych....
ponieważ ma tak żenującą rozgrywającą, że nie rozwija skrzydeł tak jak powinna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marekwyszosiat

Dla mnie żałosny tutaj jesteś jedynie Ty. Jeśli uważasz że Maria powinna znaleźć się w rankingu i tak za tym gardłujesz to błagam naucz się chociaż poprawnej pisowni jej nazwiska STENZEL a nie Stencel.... to po pierwsze. Po drugie gdybyś nie zauważył zestawienie obejmuje cały 2017 rok a więc również część sezonu 2016/2017 a tam przy całej mojej sympatii dla Marysi nie grała ona na pewno na miano numer 1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
voleybal

Hele Rousseaux jest w LSK od sezonu 2017/18 a to zestawienie bierze pod uwage tez sezon 2016/17. Moim zdaniem najlepsza libero tego roku byla Aleksandra Krzos, Maria Stenzel gra bardzo dobrze w tym sezonie ale brany pod uwage jest caly rok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.