Wątek dotyczący posta na blogu

Najlepsze mecze w Wielkim Szlemie kobiet - XXI wiek

Baseliner

Blog ten powstał w celu stworzenia zbieraniny najlepszych spotkań wielkoszlemowych, jakimi uraczyły nas Panie w bieżącym stuleciu. Ważne jest to, aby podany mecz był dobry z obu stron - także proszę nie rzucać meczami zdominowanymi przez jedną postać, tzw. teatrami jednej aktorki. ;) Chciałbym, aby (…)

przeczytaj cały artykuł

krótka piłka

Do tzw. meczych wielkoszlemowych, które utkwiły mi w pamięci dorzucę jeszcze z USO 2015r. Bouchard - Cibulkova (3r. 7:6 (9-7) 4:6 6:3). Wyniszczające spotkanie, po którym Buszka miała słynny "wypadek" w szatni. btw. kibicowałam wtedy Dominice ;)

Mam jeszcze kilka własnych ulubionych z WS, ale nie tej rangi, aby zostały uznane epickimi przez większość kibiców tenisa. Przykładowo Azarenka - Kerber z AO2016r., czy Bacsinszky - V. Williams z RG 2017r. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baseliner

SyFy konsekwentnie blokują moją odpowiedź na Twój post :/ W każdym razie zapisałem te, które mnie przekonały. Nie skreślam tych wymienionych, które teraz nie uwzględniłem - chciałem o nich podyskutować, ale SyFy blokują moje komentarze, mimo że żadnych linków nie daję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Nawet nie wiem, jak to co się działo skomentować :/ Co do meczów to był subiektywny wybór i na luzie. Coś co akurat zapadło mi w pamięć, niekoniecznie "do listy". Wszystkiego najlepszego w 2018!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.