Wątek dotyczący artykułu

Artur Szpilka odpowiedział znanemu dziennikarzowi. Kolejne spięcie na Twitterze

Artur Szpilka nerwowo zareagował na słowa Andrzeja Kostyry, który mówił, że stracił sympatię do boksera. 28-latek oskarżył dziennikarza o stronniczość i przyznał, że jego zdanie go nie interesuje.

przeczytaj cały artykuł


Dawid PPP

Szpila chyba z ringu przeszedł na Facebook i Instagram i pisanie sobie tam. Panie Artur wracaj pan na ring, to odzyska pan szacunek .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sullifan

Gdzie on na ring... Po pierwsze musiałby podnieść swoje IQ, aby dojrzale pokierować swoją osobą w sporcie, a to nie możliwe, po drugie, musiałby być zarządzany przez osoby które będą mu organizowały mocne walki min. 2 w roku. Jak dla mnie paranoja, że zawodnik po walce z Wilderem uwstecznił się tak, jakby mu boks z głowy wybito, ewenement wręcz, praktycznie w ogóle już nie walczy. Jak można zniszczyć karierę, która została w tak młodym wieku wywindowana (fakt, że na siłę) do walki o pas i nagle zniknąć - to tylko Szpilka potrafi. Kasa w głowie mu poprzewracała i sport już nie jest priorytetem, ważniejszy jest tweeter i facebook i selfiacze ze swoim silikonem i pieskami na wakacjach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.