Wątek dotyczący artykułu

Gwiazdy Nice 1.LŻ: Goniąc swój cień zaskoczy wszystkich niczym Jason Doyle

Dla Kima Nilssona będzie to pierwszy sezon w lidze polskiej na pełnych obrotach. Jeden z lepszych Szwedów młodego pokolenia, pomimo kilku mankamentów, ma być solidną podporą Startu Gniezno.

przeczytaj cały artykuł

GO MOTOR GO

Startowiec 5 pomimo że nie jest czołowy hahaha! to jest zawodnik na same 3! Nic jeszcze w żużlu nie pokazał i w tej drukarni nie pokaże. Przynajmniej tam będzie liderem bo reszta to 2ligowcy. Według amona to najciekawszy transfer no ciekawe dlaczego? Może dlatego że w jego klubie? Hhaha co za typ.. brak słów. Dobrze że to tylko roczna przygoda drukarni z 1 ligą, zastapi ją o wiele ciekawszy i lepszy Ostrów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bottrop

Prawda jest taka , że w każdym innym klubie byłby albo słabą drugą linią albo grzałby ławę . W Gnieźnie będzie robił za lidera bo w przeciwieństwie do pozostałych przynajmniej potrafi złożyć się w łuk . Ja do samego końca będę miał nadzieję , że w GKSŻ pójdą po rozum do głowy i nie dopuszczą ich do ligi bo inaczej to będzie największa kompromitacja jaką widział świat . Ten skład to maksymalnie 5 miejsce w drugiej lidze .

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bottrop

Bez urazy bo jesteś jednym z niewielu kibiców Gniezna który nie ma bałaganu w głowie ale Wasz skład to nieporozumienie i widzą to wszyscy prócz Was samych . To zrozumiałe bo punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia , niestety Wasi liderzy w innych klubach mogliby być co najwyżej drugą linią . Jedyną nadzieją mogą być kłopoty finansowe Wandy ale jeśli wystarczy im pieniędzy do końca sezonu to macie 100% bezpośredni spadek . Niestety 7 miejsce to również spadek bo w barażu nie macie szans ani z Opolem ani z Ostrowem o Rzeszowie czy Rawiczu już nawet nie wspomnę . Jakby na to nie patrzeć lecicie i obawiam się , że z długami bo kolejny sezon długu nie da się zrolować :(

| Odpowiedz
blokuj
macski

Nie twierdzę, że będziemy wymiataczami, ale pisanie o kompromitacji przed rozpoczęciem sezonu jest kompletnie bezpodstawne. Skąd wiesz jaką formą będą dysponować poszczególni zawodnicy? Jak będą przygotowani fizycznie i sprzętowo? Jak będą spasowani z torem? To jest tylko sport i twierdzę, że może być różnie, zawsze ktoś wypali, ktoś zawiedzie (patrz Toruń poprzedni sezon) Jeśli już teraz piszesz o kompromitacji, to jest to dla mnie albo prowokacja albo małe doświadczenie

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Właśnie dlatego , że mam doświadczenie to wiem , że pewni zawodnicy pewnego poziomu nie przeskoczą , Nilsson jest w zasadzie jedynym zawodnikiem który może zaskoczyć i odpalić ( może to nie znaczy , że musi ) , reszta to solidni drugoligowcy co udowodnili tym sezonem ale żaden z nich prócz Kima nie nadaje się na lidera w pierwszej lidze .Gdyby taki Jabłoński , Nowak czy Gała byli zakontraktowani jako druga linia do Łodzi , Lublina czy Rybnika to kibicom z innych miast popuszczały by zwieracze ze śmiechu a u Was to mają być liderzy ! :))) Nie oszukujmy się skończycie sezon z maksymalnie 4-5 punktami , możecie wygrać u siebie z Dauga i Krakowem ale to już będzie maks Waszych możliwości , ja oczywiście takim optymistą nie jestem i stawiam, że na koniec sezonu będziecie mieli 2 pkt po minimalnym zwycięstwie u siebie z Krakowem.
Kim Nillson który ma być u Was liderem 18 średnia w lidze angielskiej , Craig Cook który został zakontraktowany do Rybnika jako rezerwowy 6 średnia . Widzisz tą przepaść ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
macski

No ok może i tak będzie, jest taka opcja, tzn jest to Twoja prognoza, moja jest inna, któta polega na tym, że nie mam żadnej prognozy z którą latam po forum i piszę, że ten wygra, a ten się skompromituje, bo wiem, że tym samym byłoby duże prawdopodobieństwo, że sam bym się skompromitował. I takiej kompromitacji Tobie życzę, bo to będzie oznaczać, że cel Startu zostanie osiągnięty :-) i jeszcze jedno, o jakim długu piszesz? Tzn że my w rym roku rolowaliśmy jakiś dług? Tak mam to rozumieć?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
macski

To mam radę dla Ciebie: zlej go i jest to rada dla innych, tylko w ten sposób można podnieść poziom forum. A nie uważasz, że pisanie o długach jakiegoś klubu na bazie przypuszczeń jest słabe?

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Dokładnie tak uważam ale mój post jest odpowiedzią na identycznie takie same posty tej gnieźnieńskiej wszy łonowej .Mówi się jak Cię widzą tak Cię piszą a ja tak właśnie Was widzę , kiedyś nie było takich sytuacji , ale pojawił się ten knur i się zaczęło . Zresztą jak chyba zauważyłeś nie jestem sam w tym co robię .

| Odpowiedz
blokuj
--Start--

Nie można oceniać innych patrząc na nich przez pryzmat jednego idioty który celowo szkodzi wizerunkowi klubu i jego kibiców . Przecież to jest chory człowiek który prawdopodobnie nigdy nie był na żadnym meczu . Myślę , że nawet nie jest z Gniezna . Tutaj mieszkają normalni ludzie którzy kochają ten sport i kibicują Startowi na dobre i na złe a Ty jedziesz po nas bo jakiś niespełna rozumu hejter pisze to czy tamto . Ochłoń , napij się wody i przemyśl to co robisz . Normalni kibice z Gniezna nie mają wpływu na to , że ktoś kto nazywa się kibicem Startu a faktycznie nim nie jest zachowuje się jak ktoś komu brakuje piątej klepki .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
--Start--

Ale gdzie tu logika ? Jak wyskoczy Ci wrzód na środku tyłka to czyja to będzie wina ? No ... niczyja . On jest właśnie takim wrzodem i nikt z nas nie ma wpływu na to co ten wrzód wypisuje ani Ty ani ja . Być może nasi włodarze powinni się nim zainteresować bo z mozołem budują wizerunek i utracone zaufanie do klubu inwestując w to swoje pieniądze i czas a ktoś taki jak on obraca tą pracę w niwecz. A to , że jest to człowiek z całą pewnością opóźniony w rozwoju jest sprawą drugorzędną bo tacy również nie powinni pozostawać bezkarni .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
FanTomas83

Tak jak pisałem wcześniej tak i teraz napiszę....Nie można oceniać kilku tysięcy na podstawie kilku osób. Całkowicie się z Tobą zgadzam kolego
Stali jak i Startowi życzę dobrze tak jak zapewne większość kibiców Motoru

| Odpowiedz
blokuj
--Start--

Wszyscy powinniśmy sobie dobrze życzyć bo żużel to sport niszowy i im nas więcej tym lepiej . Nie mogę pojąć , że ktoś może życzyć nam bankructwa z powodu jednego dewianta i jego wypocin które wypisuje na forum . Ja nigdy nie napisałem nic obraźliwego o jakimkolwiek innym klubie i jego zawodnikach ale ja jestem kibicem nie trollem który żużel zna tylko z filmików na YT i tego forum. Ludzie przejmują się komentarzami tego durnia a ja mogę się założyć , że on nigdy nie był na Wrzesińskiej a o wyjazdach nawet nie wspomnę .

| Odpowiedz
blokuj
AMON

A jak oceniasz hejt na Start czy te osoby które takie coś robią z powodu "amona" można uznać za inteligentne ?

| Odpowiedz
blokuj
--Start--

Wszyscy w Gnieźnie to młodzi i perspektywiczni zawodnicy którzy powinni się rozwijać . Szczepaniak , Cook , Batchelor czy Karpov do takich już nie należą . To już raczej spasione koty odcinające kupony ze swojej dotychczasowej kariery . Nam wystarczy się utrzymać a realnie patrząc na składy pozostałych drużyn widzę realną szansę na zajęcie minimum 6 miejsca przed Daugavpils i Krakowem .

| Odpowiedz
blokuj
AMON

He he pisze że zawodnicy z Gniezna nie umieją się złożyć w łuku ale jakimś cudem pokonali motorek z Lublina czy widzisz w tych postach jakiś logiczny sens poza prymitywną nienawiścią do Startu Gniezno ?

| Odpowiedz
blokuj
macski

A czujesz się chociaż trochę ojcem tej nienawiści? Ja nie śledzę Twoich postów, chyba, że czytam dany artykuł, ale dużo osób twierdzi, że nieźle bruździsz w wątkach niektórych miast i to powoduję negatywną ich reakcję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
AMON

Ja piszę tylko prawdę jeśli komuś to przeszkadza to trudno nie mam absolutnie żadnego "poczucia winy" ja traktuje to jako hejt na moją skromną osobę i wyżywanie się hejterów z innych miast na drużynie której kibicuję od zawsze czyli Startu Gniezno .

| Odpowiedz
blokuj
GO MOTOR GO

Dokładnie. Tam wystarczy 2 porażki pod rząd ( w tym u siebie z Loko bo Łotysze lubią beton) i jest padaka nie z tej ziemi, psycholog zwolniony, tam każdy jest zwolniony.. Oni nie są gotowi na 1 ligę.

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Jak dostaną w palnik od Loko co jest wielce prawdopodobne to jest po nich . Awansowali dzięki " błędom " Grodzkiego i przyjaznej postawie Pedersena a teraz nie wiedzą co z tym awansem zrobić . Kasa świeci pustkami , nie ma trenera, nie ma toromistrza nie ma psychologa , jest drugoligowy skład i perspektywa szybkiego spadku .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
krecik start

awansowali bo mieli najlepszą drużynę w lidze co było widać podczas całego sezonu kolego o grodzkim napisaliście już tyle postów że za chwilę sam uwierzę w wasze teorie widzę że teraz czas na "przyjazną postawę pedersena" tylko co nas to? przecież to był wasz zawodnik prawda? co zrobimy z awansem to proste będziemy się nim cieszyć i powalczymy o utrzymanie moim zdaniem szanse na to duże bo uważam że są słabsi od nas w dodatku z długami jeszcze tylko słów kilka odnośnie twoich wcześniejszych postów lepiej równać do najlepszych a nie do amona

| Odpowiedz
blokuj
--Start--

Ludzie tutaj preferują ( nie wiedzieć dlaczego ) odpowiedzialność zbiorową , wszyscy mamy ponosić konsekwencje bzdur wypisywanych przez amona . Co do utrzymania to myślę , że większość myśli podobnie jak Ty , tylko ze zwykłej przekory piszą inaczej .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
AMON

Krecie ty jesteś stary kibic nie raz się spieraliśmy twój K>J już robi u konkurencji ale znasz tego --Start-- ten niki Start zaginął może wali z nowego konta ten koleś używa tej samej "retoryki" jaką mnie koleś pod kontem niki atakował .

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Walczcie o utrzymanie , powodzenia nie życzę ze zrozumiałych względów a co do moich postów to nie oczekuj , że nie będę reagował na posty tego śmierdziela . Mało tego za każdy jeden jego paszkwil będę pisał pięć pod Waszym adresem i mam nadzieję , że nie tylko ja ale zrobi tak wielu innych do czego będę ich z całego serca namawiał i to przy każdej okazji a Wy jeśli macie na sercu dobro klubu powinniście tego cymbała unieszkodliwić .
Co do Waszego awansu to wierzcie w co chcecie a nawet w to , że mieliście najlepszą drużynę . To i tak niewiele zmieni .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Bottrop

W tym roku na bank się wybiorę do Lublina , byłem raz ale nie pamiętam w którym roku był wtedy remis 45:45 . Więc zaproszenie przyjęte , przyjadę dzień wcześniej tylko muszę poszukać jakiegoś fajnego miejsca w okolicy . Co do tej kapusty to on zgłasza wszystko jak leci . Taka natura , tam podobno konfitury z pokolenia na pokolenie :) Pozdro ! :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Gdzie jest K.J ? Biznes był ważniejszy jak towarzyszyć naszym juniorom na młodzieżówkach może byś to skomentował ?

| Odpowiedz
blokuj
krecik start

jeśli dobrze pamiętam przed sezonem mówiłeś że mu odpuścisz jak przyczyni się do awansu twoim zdaniem żle prowadził drużynę jako trener?(jako zawodnik 1,954 na bieg) dla mnie to sprawa niezrozumiała dlaczego z niego zrezygnowano na rzecz jakiegoś tam szymko

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Drużynę w meczach ligowych nie prowadził K.J tylko Rafael a twój idol było od młodzieży i mimo etatu i pobierania kasy zabrakło mu czasu żeby jeździć z naszymi młodzieżowcami na wszystkie turnieje młodzieżowe i dlatego mu podziękowano w Gnieźnie .

| Odpowiedz
blokuj
krecik start

brał kasę i nie jeżdził z juniorami na turnieje? z tego co pamiętam rafael mówił na łamach SF że jabłoński jest z innego pokolenia i nie widzi go w składzie na 1 ligę podczas niemocy gały krzychu odjechał 10 spotkań ligowych do których był przygotowany (wyniki o tym świadczą) nadal twierdzisz że nie przyczynił się do awansu?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.