Wątek dotyczący artykułu

Niemcy w szoku po skoku Kamila Stocha. "Co za wyczyn!"

Niemieckie i austriackie media nie ukrywają szoku po kapitalnym skoku Kamila Stocha na 137 metrów w drugiej serii konkursu w Oberstdorfie, który zapewnił mu zwycięstwo. - Co za wyczyn! - tak podsumowano próbę Polaka.

przeczytaj cały artykuł

pan.artur

Pierwszy raz w tym roku oglądałem skoki.
Od razu zwycięstwo i 3 i 5 miejsca!
Świetnie i do tego na terenie "wroga".
Tylko trzymać kciuki za naszych.
Powodzenia chłopaki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

lecz sie człowieku na mózg. Jakiego wroga? Jesteś jak polski rząd, wszędzie widzisz wroga. Twoja stara Sprząta niemieckie chałupy, pasiesz brzuch za niemieckie euro i bełkoczesz jak pomylony. Lepiej już nie oglądaj tych skoków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pan.artur

Oj, przydałoby ci się, piszę "ci" z małej litery bo na dużą nie zasługujesz, więcej kultury. Jeśli nie zgadzasz się ze zdaniem innych, to nie obrażaj ich z tego powodu. Nie przypuszczałem że z tą dyscypliną sportu identyfikują się tacy "kibice".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kasyx

Skoro bełkoczesz o "wrogach" i uznajesz, że komuś brakuje kultury, może warto luknąć w lustro. Przekonasz się jaki z ciebie beta vulgaris.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
gmk38

Daj spokój z tym szwabem. Jeszcze nigdy nie sluszalem ze niemiec staje za Polakiem jak po nim jedzie drugi niemiec . Ludzie to oni nas krzywdzą i skrzywdzili zabijając ,paląc nas , nasze rodziny gwalcili .rabowali . To.my jesteśmy ofiarami a nie oni !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Komentarz usunięty
pan.artur

Posłuchaj głąbie, jesteś zakompleksionym zerem. Możesz wypisywać co chcesz, ponieważ mamy wolność słowa. Ja nie mam zamiaru dalej prowadzić tej "dyskusji", ponieważ obrażam sam siebie. Zdaje się że zamiast mózgu, ty masz ŻUŻEL.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.