Wątek dotyczący artykułu

Nie jest dobrze w Legii Warszawa. Szkoleniowcowi puszczają nerwy

Legia Warszawa tkwi w marazmie. W sobotę doznała 14. porażki z rzędu, a swojej frustracji nie ukrywa trener Tane Spasev. Na początku roku będą kolejne zmiany.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Jeśli to prawda, że Spasev odesłał zawodnika do szatni przed zakończeniem spotkania to jest to jak dla mnie skrajny przykład braku profesjonalizmu z jednoczesnym brakiem szacunku dla zawodnika. Nawet gdyby grał padake to można go posadzić na ławce, nie zabrać na następny mecz, ukarać finansowo, wypowiedzieć mu kontrakt ale nie upokarzać. To jest sport panie Spasev. To ma być rywalizacja jak tylko to możliwe szlachetna. Bez upokarzania kogokolwiek bo upokorzenie innego człowieka to szczególna forma nienawiści a ja bym nienawiści w sporcie nie chciał. Zwłaszcza w wydaniu trenera. Żenujące, słabe, skandaliczne. Dla mnie facet do zwolnienia z pracy. Nie wspomnę już o tym, że chyba wiedział jaki zespół obejmuje i jakie są umiejętności poszczególnych graczy. Nerwy puściły? Jak się ma słaby system nerwowy to trzeba myśleć o emeryturze a nie o prowadzeniu zespołu z problemami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan BASKET

Najlepsze jest to, że Jarmak w ogole nie pojawił się na boisku. Spasev od początku wygląda jak gorsza wersja Dusana Radovicia. On kompromituje Legię coraz mocniej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.