Wątek dotyczący artykułu

Miała być przepaść.. i była. W Lublinie (nareszcie) nastały lepsze czasy? (Tak minął mi rok)

Po rocznej przerwie żużel powrócił do Lublina. Może się wydawać, że nareszcie moje miasto będzie miało klub z prawdziwego zdarzenia. W 2017 roku było chyba wszystko: tragedie, sukcesy, niespodzianki.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Moje serca zabiło mocniej - po Awansie Startu Gniezno 17 Września 2017 roku do Nice PLŻ
Mój bohater sezonu - Oliver Berntzon
Akcja roku -Oliver Berntzon w bieg 11 w meczu z Motorem Lublin 17 września
Cytat roku -Między ligami jest przepaść (dedykuje tym co skazują Start na spadek )
Liczba roku -35 taka była różnica małych punktów miedzy Start a Motorem w czterech bezpośrednich pojedynkach :)
Z tego tekstu byłem szczególnie dumny - START GNIEZNO TYLKO ZWYCIĘSTWO używałem go zawsze przed każdym meczem Startu na tym forum :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
AMON

Teraz już jestem "vip" na tym forum więc ostrożnie ."atak " na inne kluby ? nigdy nie KŁAMAŁEM tutaj hejtujom mnie za PRAWDĘ !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

Aż musze
Ten twój vip taki troche żółty. Inaczej kiedy mówisz że twój klub jest super ale umiesz przyznać że inne kluby mają coś lepszego albo po prostu oddać szacunek tak dla zasady, a inaczej kiedy mówisz"czego to mój klub nie dokonał,jaki to on przepotężny,wygramy wszystko że aż części będą fruwały. Ot prosta różnica a jak ważna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Cezariusz

Szczęśliwego Nowego Roku, Amonie. Oby Start Gniezno ustabilizował swoją pozycję sportowo-organizacyjną i dał Ci wiele radości, do tego stopnia, że odwalisz się wreszcie od Lublina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.