Wątek dotyczący artykułu

66. TCS. Andrzej Duda podekscytowany sukcesami Kamila Stocha. "Brawo, brawo, brawo!"

Andrzej Duda pęka z dumy, śledząc 66. Turniej Czterech Skoczni. Po poniedziałkowym triumfie Kamila Stocha w Ga-Pa prezydent znów pogratulował Biało-Czerwonym, na czele ze zwycięzcą i liderem klasyfikacji generalnej.

przeczytaj cały artykuł

ard_rysz

Nie jakiś Duda, tylko prezydent Andrzej Duda. Z szacunkiem proszę tytułować wiadomość o prezydencie Polski. Okropność i lekceważenie w tytule wiadomości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Andrzej Duda w jednym z wywiadów powiedział: nie jestem prezydentem wszystkich Polaków, bo nie wszyscy głosowali na mnie. Czyli nie jest też moim prezydentem co mnie cieszy, bo chociaż moralnie nie muszę się za niego wstydzić i dla mnie oraz 3/4 Polaków którzy na niego nie głosowali jest to tylko i wyłącznie jakiś Duda!
PS.: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a czym niby Adrian sobie zasłużył... zasłużył na Trybunał Stanu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendrula

Tak łatwo forujesz wyroki i jesteś kolejnym który nie umie liczyć? Jakim cudem Duda został prezydentem jak nie głosowało 3/4 ?Polaków.Zasłaniacie się konstytucją ale nie patrzycie jak działało państwo za rządów PO? Teoretycznie !!! Jak okradali i sprzedawali majątek narodowy za bezcen !!! To jest zgodne z konstytują?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Allez

Podaj przyklady tego "rozkradania" i "zlodziejstwa", oraz niezgodnosci z konstytucja. Ale KONKRETNIE i z uzasadnieniem. Jesli sie cos mowi, to z jakas odpowiedzialnoscia za slowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jendrula

Dużo by pisać i nie będzie to trudne bo widać jak na dłoni i to w majestacie prawa ale raczej bezprawia.Sprzedanie za bezcen lub celowe działanie do doprowadzenia do upadku dużych firm czy spółek takich jak Ciech. Działalność na szkodę Polaków większości ministrów III RP w tym głównie Lewandowskiego i Balcerowicza. Dzika reprywatyzacja w Warszawie(na razie wierzchołek góry lodowe) oraz w innych miastach. Polskie stocznie, banki i wiele afer takich jak hazardowa i Amber Gold. oraz ulatniający siew dziwny sposób podatek VAT.Przez te lata III wiele grubych przekrętów nie zostało sprawiedliwie osądzonych przez skorumpowane i mafijne sądownictwo powiązane z politykami. Mam pisać więcej ? Przejrzyj na oczy i stań w prawdzie i popatrz....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Allez

Na szacunek trzeba sobie zasluzyc. Ten szacunek, ktory sie wiaze z urzedem Adrian stracil juz na samym poczatku, lamiac konstytucje oraz ostentacyjnie i publicznie podlizujac sie jednej partii a zwlaszcza jednemu poslowi i jednemu niby-zakonnikowi . Powiem dobitnie - on ten urzad SHANBIL.
Masz sie pewnie za Polaka - katolika, prawda?
Wiec jak traktujesz to, ze Duda przysiegal strzec Konstytucji ze slowami "TAK MI DOPOMOZ BOG" ?
Przysiegal na BOGA , po czym te przysiege WIELOKROTNIE zlamal

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.