Wątek dotyczący artykułu

ME 2018: Adam Borbely pojedzie na czempionat

Węgierski bramkarz Orlenu Wisły Płock Adam Borbely pewny udziału w mistrzostwach Europy szczypiornistów. Trener Ljubomir Vranjes zredukował kadrę do 18 zawodników.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Wszystko ładnie pięknie, ale co z ogłoszeniem transferów Wisły? Prezes nie obiecał czasem, że do końca roku 90% kadry będzie znane? Chyba nawet oficjalnie tak na konferencji czy innym spotkaniu z kibicami mówił? Gdzieś tam docierają do mnie informację, że Marek Daćko odrzucił ofertę Płocka (!!!) i zostaje w Zabrzu, ponoć Potoczny już ma kontrakt podpisany, podobnie jak Góralski, o rozgrywających cisza jak makiem zasiał, nie wykluczone, że tym tajemniczym kołowym miał być Daćko i się chłopaki z Płocka zdziwili jak im odmówił. Coś mi się zdaje, że skoro nasi ligowcy odmawiają, to raczej na fajerwerki z za granicy nie ma co liczyć. Może Przybecki niekoniecznie przekonuje zawodników swoją myślą szkoleniową, albo atmosfera i presja jest zbyt wysoka, żeby sobie zawracać głowę Płockiem. W sumie jakby się tak zastanowić na spokojnie, to nie wiem czy będąc na miejscu zawodnika nie wolałbym obecnie przenieść się do mocnego zespołu z 2 Bundesligi z szansami na awans, niż pójść do Płocka. Ponoć pieniądze płacą podobne. Wracając do Borbely-ego to wygląda na to, że przynajmniej z bramkarzami w Płocku jest spokój. Nawet zakładając ultra pesymistyczny wariant w, którym Wichary kończy karierę, dwaj młodzi bramkarze powinni sobie całkiem nieźle poradzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Na nafciarzy nie zaglądam nigdy szczerze mówiąc, a wszystkie informacje dot. Wisły pochodzą od moich kolegów z Płocka i twoich zarazem po szalu, a także jednego pomniejszego pracownika klubu, który czasem rzuci jakąś pewną informacją. Być może są też wałkowane na forum, ale jako że chyba macie jakieś logowania i postronni nie widzą co piszecie to nigdy nie próbowałem nawet konta zakładać - bo i po co.

Edit: Ciekawe, czy na nafciarzach piszą też o obecnej sytuacji prezesa Wiśniewskiego i jego relacjach z trenerem? Konkretnie chodzi mi o ultimatum z którego prezes musiał się ponoć wycofać ze względu na naciski osób trzecich.

P.S. Żeby uciąć wszelkie wątpliwości - tak, mam kolegów z drużyny odwiecznego wroga z którymi spotykam się przy okazji każdego niemal meczu naszych drużyn na piwku, obgadując sytuację obu klubów, podobnie jak mam kolegów w Mielcu, Kwidzynie i od niedawna w Puławach. Jest to jak najbardziej możliwe i do tego bardzo przyjemne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Nie mówię, że pewne, bo są to rozmowy z kibicami. To tak jakbym rozmawiał z tobą. Coś tam wiemy ale nie na pewno (no może poza Potocznym). Pytam na forum bo po pierwsze czasami wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od innych, po drugie sezon ogórkowy w pełni a zawsze miło pogadać o ulubionej dyscyplinie (może dowiedzieć się o jakimś zawodniku przymierzanym do zespołu). U nas nuda, bo transfery zapowiedziane lata do przodu i nawet nie bardzo jest czym się ekscytować. Pozostaje zainteresowanie innymi polskimi klubami z Wisłą, Azotami i Zabrzem na czele. Jeśli Ci to nie odpowiada, to zignoruj, jak wszyscy tak zrobią to dyskusji nie będzie i tyle. Wolę z resztą taką formę niż zwyczajowe przerzucanie się epitetami przez etatowych płocko-kielcecko-sportowofaktowych torlli.

Edit: Ponoś Prezes postawił Przybeckiemu ultimatum odnośnie wyjścia z gupy LM, ale siła wyższa wymusiła na nim wycofanie się z tej decyzji. Wygląda to tak jakby Przybecki miał gdzieś potężne plecy, albo faktycznie jakieś cuda wypisane w kontrakcie. To jest info od kumpla, który zawsze był dość blisko klubu i wie co w trawie piszczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

"Smutne,ze kolejny raz brakuje zwyklego szacunku do kibicow i kultury osobistej by przekazac slowo. Zamiast tego jakies tam informacje docieraja z mediow a pan prezes siedzi cicho."
Wygląda na to,że prezes sam nie wie,co się dzieje.Jest zagubiony,nie spotyka się z kibicami,bo co ma im powiedzieć? Niby obiecał,że poda te 90% składu,ale myślisz dlaczego? Dlatego,aby ich uspokoić,bo nic więcej nie może powiedzieć,aby ich uszczęśliwić.
Bo jak wiemy hitów to nie będzie.Żadnego Zarabeca czy innego mózga na środku.Jedno jest pewne, panuje tam bałagan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Twoje komentarze ( o ile oczywiście okażą się prawdą) pokazują jak naiwni byli ci, którzy wierzyli w Gadżeta jako wychowanka klubu. Czasy wychowanków gotowych skończyć w ogień za ten klub już minęły, teraz liczy się polityka, kontakty na mieście, przysługa za przysługę. Czym póki co różni się prezesowanie Gadżeta od Zielińskiego czy Raczkowskiego? Taka sama marionetka jak pozostali. I jeszcze te bezczelne gadki o hejterach czy tłumaczenia że nie tak łatwo znaleźć firmę która wyłoży 200-300 tyś zł. Po to właśnie zarabia kilkanaście tysięcy złotych żeby znaleźć taką firmę a nie serwować kolejne wymówki jak poprzednicy.
Trener ze spadkowicza i ma kontrakt tak skonstruowany że nie można go zwolnić w przypadku braku wyników- przecież to się do prokuratury nadaje jako jawne działanie na szkodę spółki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
EQ Iskra

Smutne jest to, że to niekoniecznie musi być wina Wiśniewskiego. Wygląda to trochę tak, jakby gość stał z rozłożonymi rękoma sparaliżowany z jednej strony oczekiwaniami kibiców z drugiej poleceniami tzw. "góry" a z trzeciej faktem, że prawie cały zespół (łącznie z trenerem) to jego koledzy z boiska. Cholernie trudno podejmuje się w takiej sytuacji drastyczne decyzje. O sponsorach się nie wypowiadam bo nic na ten temat nie wiem. Odnośnie Zarabeca, to kontakt klubu z zawodnikiem był, czyli coś w temacie się działo, pytanie czy padły konkrety i czy zarząd potrafi przedstawić spójną wizję klubu i jego przyszłości. Ja myślę, że trzeba by od tego zacząć. Macie już Mlakara - fajnie, może udało by się stworzyć taką małą kolonię słoweńską. Gdzie jak gdzie, ale akurat w tamtym rejonie talentów piłki ręcznej nie brakuje. Ja bym raczej odszedł od kontraktowania zawodników "egzotycznych" dla piłki ręcznej jak Portugalia czy Brazylia. Jednak Polacy lepiej się dogadają z Węgrem, Chorwatem, Słoweńcem czy Rosjaninem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Każdy kto ma trochę rozumu doskonale wiedział że będzie on kolejnym figurantem z nadania politycznego i nie będzie miał nic do powiedzenia, dlatego ogarniał mnie śmiech gdy kibice i sam prezes mówił o błękitnej krwi i że zrobi wszystko co w jego mocy dla tego klubu. Nominacja wychowanka miała ponadto zamknąć usta kibicom no bo jakim prawem ktoś krytykuje swojego człowieka. Czyli to dziadostwo które było jest dalej. Pieniędzy z roku na rok w klubie coraz więcej, tymczasem odpala się z powodu zbyt dużych zarobków zawodnika który dla tego klubu rzucił więcej bramek niż Wiśniewski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Petrochemia

Działanie na szkodę spółki? Człowieku, a co Ty robisz w tej chwili? Niesprawdzone informacje oparte na domysłach obgadujesz z żółtym... Kiedyś zlecisz z tego wzgórza... Prawdziwy kibic, nafciarz nagaduje do żółtego na naszą klubową legendę, która rządzi dopiero pół roku. Przesada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Piszę to co widzą wszyscy, niezależnie czy z Płocka, Kielc czy Kwidzyna. Twoim zdaniem rzeczywistość jest inna? Chętnie posłucham jakie to sukcesy ten klub odnosi w ostatnim czasie bo albo masz różowe okulary albo jesteś po jednej linii z klubowym kółkiem wzajemnej adoracji i masz za zadaniem kreować fałszywy obraz sytuacji w klubie.
O poprzednich prezesach też mówiono "dajcie im czas, dajcie im popracować" i skończyło się jak zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.