Wątek dotyczący artykułu

Pokonał także Roberta Lewandowskiego. Kamil Stoch najlepszym sportowcem 2017 roku

Podczas gali w Warszawie przyznano nagrody dla najlepszych sportowców 2017 roku. W plebiscycie zwyciężył Kamil Stoch, a na podium uplasowali się również Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk.

przeczytaj cały artykuł

mks89

Z ubolewaniem przyjąłem wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca roku.
O ile zwycięstwo Stocha w 2015 roku było kontrowersyjne, lecz zasłużone to drugie miejsce Roberta Lewandowskiego w tym roku jest kuriozalne. Nie wiem jaka była różnica w głosach, ale podejrzewam, że Kamil Stoch przypieczętował sobie ten wynik dziś wygrywając TCS, a przecież dzisiaj był plebiscyt za 2017 rok, a nie bieżący.
Uważam, że w takich plebiscytach premiowani powinni być przede wszystkim sportowcy gier drużynowych, którym zdecydowanie trudniej się wybić niż skoczkom narciarskim czy lekkoatletom.
Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy świata. Jest krezusem najpopularniejszej dyscypliny na świecie i tak jak 2 lata temu tylko strzelając 5 goli w 9 minut zasłużył na zwycięstwo tak ustanawiając niebotyczny rekord strzelonych bramek w eliminacjach mundialu i prowadząc kadrę narodową do turnieju w Rosji należało mu się zwycięstwo w tym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kristobal

myślę, że Robert wygrałby, gdyby Państwo Lewandowscy nie byli tacy nachalni, aktywni w mediach społecznościowych. Wielu kibiców to drażni i zraża. W plebiscycie byli za skromnym Stochem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

A to wina Lewandowskich, że durni dziennikarze od razu wszystko wszędzie pokazują? Lewandowski to jedna wielka maszynka do zarabiania pieniędzy, musi dzielić sięswoim życiem by podbijać sobie zasięgi i zwiększać liczbę obserwujących. Weź pod uwagę, że prawie kazdy z tych jego postów zawiera lokowanie produktu, taki jest jego obowiązek - ot co. Miej pretensje do dziennikarzy, nie do niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kristobal

no raczej ich wina, skoro szmal dla nich jest najważniejszy. Jakoś Kamil nie ma takiego parcia na szkło i obstawiam, że nie będzie miał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Przemek Polus

Musisz więc zacząc zweryfikować swoje zdanie. Karierą zawodnika steruje jego agent. To on negocjuje kontrakty a zawodnik może co najwyżej wyrazić swoje zdanie. Nie ma żadnego sensu równać Roberta i Kuby bo to w finansach, kontraktach, inwestycjach.... zupełnie inna liga. Lewandowscy są na topie i brawo dla nich. Wykorzystują swoje pięć minut i tylko ktoś ogromnie zakompleksiony może mieć z tym problem. Rozumiem że dla ciebie szmal nie jest najważniejszy i popracujesz dla mnie za 1/4 przy zachowaniu pełnego etatu, wiedząc że twoja wartość to 100000 takich etatów?
Ja rozumiem że ciebie piecze z powodu sukcesu finansowego jakiegoś Polaka, ale ogarnij się. Wg, ciebie Jordan także powinien rezygnować z kontraktów reklamowych, bo przecież robił to tylko z chęci zysku....
Ręce i cycki opadają jak się czyta niektórych rodaków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kristobal

mnie nic nie piecze. Mogą sobie zarabiać miliony jeszcze większe, żeby już nie wiedzieli co z nimi robić.
To poniekąd wina dziennikarzy, że ciągle pchają Lewandowskich czytelnikom. Z drugiej strony Lewandowscy też pozwalają, by dziennikarze z buciorami wchodzili w ich życie, wręcz ich zapraszają. Na przykład Małysz u nas bardzo popularny, czy afiszował się swoimi dziećmi, żoną? Ba, prawie nic o nich nie wiadomo. Albo Radwańska, która uprawia sport o zasięgu globalnym, czy ona jest taka nachalna, czy jej mąż "jedzie" na tym, że małżonka jest sławna?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Raven

No to w czerwcu robercik będzie miał okazję zdobyć Mistrzostwo Świata, zostać królem strzelców tej imprezy i wtedy może zostać sportowcem roku (jak nie trawię skopanej to sam na niego zagłosuję)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Multi Mnich

Na szczęście dla wielu ludzi sport nie zaczyna się i nie kończy na piłce.
Niech ten Lewandowski zaliczy wielki Mundial i potem wygrywa plebiscyty.
Na Euro2016 inni musieli ciągnąć drużynę (np. zawsze niedoceniany Kuba Błaszczykowski).
Bez odbioru, nie mam czasu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.