Wątek dotyczący artykułu

Szymon Łożyński: Fenomenalny Kamil Stoch. Turniej przyniósł jednak także powody do niepokoju (komentarz)

Dla Kamila Stocha, kibiców i dziennikarzy 66. Turniej Czterech Skoczni był jak z bajki. Polak dokonał niesamowitej rzeczy i trudno znaleźć słowa, by to opisać. Niestety forma niektórych innych naszych reprezentantów zaczyna budzić niepokój.

przeczytaj cały artykuł


anglik

w każdym artykule Łożyński odleci .................Stoch skoczkiem wszech czasów ? Myślę ze na stwierdzenie tego faktu musimy jeszcze poczekać . Być może gdy wygra następny konkurs czterech skoczni -4 do 0 - to takie stwierdzenie -ogłoszenie pana Łożyńskiego będzie wiarygodne .. mieliśmy w historii wspaniałych skoczków , choćby .......Helmut Rekcnagel , Bjorn Wirkola ,Mati Niklkanen ,Jean Weejslog ,Jane Ahonen , Swen Hanawald , Adam Małysz , Greg Schiwenzauer czy też lubiani Morgi , Kasai , Harada , Funaki Shmit ......to garstka wspaniałych skoczków . Dzisiaj określenie kto był - kto jest skoczkiem wszech czasów mija się najłagodniej mówiąc z celem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

O ile Funaki się zgadza, tak Harada czy Kasai są o wiele słabsi od reszty. Nic w porównaniu do innych nie osiągnęli.
W sumie Funaki może podziękować swoim rodakom za to, że nei wygrał Kuli i nie skompletował szlema. Wielu nie pamięta, że sytuacja rodem z 2015 roku (gdy Tepes zabrał Prevcowi kulę) miała miejsce bodajże w sezonie 1997/98, gdy Funaki do samego końca walczył z Peterką o KK.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.