Wątek dotyczący artykułu

Jan Ziobro ponownie zabrał głos. Przedstawia wyniki jako dowody

Jan Ziobro po raz kolejny zabrał głos. Kilka dni temu skoczek narciarski ogłosił decyzję o zawieszeniu kariery. Tłumaczył, że wielu ludzi ze środowiska chce go niszczyć. Teraz postanowił przedstawić dowody, którymi jego zdaniem są wyniki.

przeczytaj cały artykuł


Bogusław ZG

Mosty przed nim spalili działacze. Jeśli na zgrupowaniach skakał lepiej od Stocha a mimo to nie dostał powołania... Jak nie startuje z najlepszymi to forma spada a nie rośnie i dalsze uprawianie takiego sportu nie ma sensu. Żaden z "działaczy" nie puścił pary z ust, że to Ziobro olewał treningi, może nadużywał czegoś, lub zachowywał się niegodnie. Jestem w stanie wierzyć zawodnikowi. Działacze zawsze znajdą jakieś wytłumaczenie zwalając winę na zawodnika. Tu milczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sxa

Dokładnie. Zwalili na Żyłę sprawę kostiumu, Kubackiemu w ostatnim skoku (na podium) tcs kazali odpuścić, Kotowi żeby się nie wysilał "na razie" bo i tak z tego nic nie będzie etc etc . to tajniki drużyny...
Lepiej skakać dla Kazachów czy pracować w sieci sklepów ze sprzętem na zachodzie. może trener personalny..? Olej to Janie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.