Wątek dotyczący artykułu

PŚ w Bad Mitterndorf: nieudany konkurs Polaków. Triumf Norwega

Norweg Andreas Stjernen wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata na mamucie w Bad Mitterndorf. Trzeci był niespodziewanie Szwajcar Simon Ammann. Nieudany występ mają za sobą Polacy. Dopiero 23. miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej Kamil Stoch.

przeczytaj cały artykuł


KamcioGKM

Proszę Państwa, do igrzysk zostało około miesiąca, jeśli Kamil celuje w igrzyska i walkę o medale, to naturalną koleją rzeczy jest teraz okres przejściowy, zejście z formą i obciążeniami w dół i krótka regeneracja. Nie wymagajcie od ludzi heroizmu, bo nie da się oszukać możliwości organizmu. Dajmy spokojnie pracować i cieszyć się zawodnikom tym, co robią. Ktoś, kto nigdy nie trenował nie zrozumie, że niemożliwe jest być cały czas u szczytu formy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

PYK! To pękający balon na Woronicza i na innych portalach. ;D Każdy ma prawo do gorszych dni, Kamil mimo wszystko lotnikiem nie jest, co sam przyznał. Chociaż ma jeden z najdłuższych lotów wszech czasów na koncie. Będzie ok. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.