Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Nawrocki zaczął się rozglądać za kredytem. Już plotkuje się, że nie ma kasy

Wystarczyło, że nowy właściciel Stali Rzeszów zaczął się rozglądać za kredytem, by pojawiły się plotki o jego kłopotach finansowych. – Kredyt miał być na kupno terenu pod kompleks sportowy, nie na bieżącą działalność – wyjaśnia Ireneusz Nawrocki.

przeczytaj cały artykuł

Kemisław_Rzesza

Lublin ewidentnie Nas kocha:D Bidowali to siedzieli cichutko.. Udało się im poukładać klocki to się napinają bo 1 lige mają haha:D Wszędzie się znajdą wariaty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JarekLUBLIN

No może nie kocha, ale przynajmniej duża część lubi, a to jest w sporcie rzadko spotykane tym bardziej w ośrodkach sportowych będących "po sąsiedzku". Raczej chodzi nam o to, że znalazł się gość który szasta kasą na prawo i lewo (a w żużlu już to przerabiano jaki jest finał takiego postępowania) nie chcemy żeby zniknął kolejny klub przez długi. Przyjmijcie to jako troskę. Wiem, że wszędzie znajdą się jacyś wywrotowcy co będą prowokować, ale myślę, że przeważająca większość lubi klub z Rzeszowa (do takich również zalicza się moja skromna osoba). Z życia wiem że nie istnieją Święci Mikołaje i na wszystko trzeba sobie zapracować. Myślę że nie potrzebne są nam inwektywy które psują klimat. Chciałbym żeby obydwa kluby w tym roku jeździły w pierwszej lidze kosztem Wandy albo Polonii bo jestem zdania że w żużlu powinien być podział finansowy na ligi i tego kogo nie stać powinien jeździć ligę niżej. Byłoby ciekawiej i może skończyły by się licencje nadzorowane.
Pozdrawiam kibiców Stali Rzeszów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JarekLUBLIN

Ja nikomu nie ubliżam. Wiele razy byłem w Rzeszowie, mam tam znajomych i zawsze fajnie się tam bawiłem. Ogólnie fajni ludzie i fajne miejsca. A co do ubliżających to chciałbym żeby zamiast sobie ubliżać to trzymajmy kciuki za to żaby Stal jednak weszła do 1 ligi już w tym roku bo ma duży potencjał i fajnie było by jakby wielu kibiców odwiedzało "derby" (chyba można by to tak nazwać). To tylko in plus dla rywalizacji i dyscypliny. Po co mają zajmować miejsce kluby które będą dołować finansowo i oszczędzać na składzie generując duże wydatki u rywali w postaci wypłacanych gratyfikacji zawodnikom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
krynston

A kto mówi o niechęci czy wrogości do Stali? Tylko takie młotki z forum jakieś złudzenia mają. Niech Stal się odbije od dna, ale Nawrockiemu mocno patrzą na ręce bo nie ma bolca- jest jakieś drugie dno w jego działaniach. I tyle. A te teksty co tu niektórzy puszczają to śmiechu warte- ale ja w sumie lubię się śmiać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
krynston

Odpuść sobie chłopcze te pogróżki. Obiecałeś przyjechać- przyjeżdżaj. Po co temat ciągniesz? Przyjedź, znajdź mnie i pogadamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kmz lw

spokojnie, bez nerwów, widziałem w Rzeszowie więcej niż jeden zsyp, więc i dla ciebie znajdzie sie jakis kwadrat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ksolar

Dokładnie.Siedzieli cichutko,a teraz wielcy mistrzowie świata :D Teraz czekaja na jakis temat o Stali zeby sie ponapinac.Niech sie cieszą póki mogą ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
kmz lw

Rzeszów ewidentnie nas kocha. bidowali, w barażu dostali, a mały włos w lidze nie wystartowali, to siedzieli cichutko i pokory było pełno... udało im się poukładać klocki, to się napinają, bo Nawrockiego mają haha. wszędzie się znajdą wariaty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.