Wątek dotyczący artykułu

Wojciech Kowalewski: Tworzyłem historię, możecie oceniać

- Reakcja klubu, wszystkich dookoła była wspaniała, pełna troski, chęci pomocy - mówi Wojciech Kowalewski, polski bramkarz, który występował w Rosji, gdy doszło do tragedii pod Smoleńskiem. - Rosjanie naszą niesamowitą tragedię także odczuli - dodał.

przeczytaj cały artykuł

Robert Podleśny

zawsze uważałem i uważam ,że Rosjanie to mili gościnni ludzie..tylko w polskiej i europejskiej tv nas karmią ochłapami,a tak naprawde prawda jest inna!! Wy dalej liżcie d.py amerykaną!! a i tak wizy musicie miec ,aby tam pojechac !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Że są ,,mili i gościnni'' to widać szczególnie jak się zachowują w stosunku do siebie nawzajem korzystając z dróg miejskich i nie tylko. Jeden na drugiego wylatuje z bejsbolem i to nie jest takie rzadkie. więc rzeczywiście mili i gościnni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Robert Podleśny

następny pseudo patriota sie odezwał!! modne to teraz co?? napewno nosisz koszulki i bluzy żołnierze wyklęci itp co ty mozesz wiedziec o histori pseudo patrioto zapewne tylko znasz date zakonczenia wojny i bitwy pod grunwaldem tak jak 99% was "wielkich"kibiców!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|5)
blokuj
A my swoje

Co ty pajacu z tym Żydzewem? Piszesz nie na temat. Nikt nie pyta jakie koszulki nosisz. Czytaj ze zrozumieniem, albo wejdź sobie na forum nethoolsów i tam pisz swoje dyrdymały!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Komentarz usunięty
EM Wu

Śmiem twierdzić, ze jako zakończenie wojny poda 8 lub 9 maja 1945 a to nie jest prawda. zakończyła się w sierpniu i to w dalekiej Japonii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Komentarz usunięty

Ja się w to nie mieszam kto na kogo wyskakuje,bo wszystkie kluby mają coś za uszami. Ale ruskich i niemiachów nie lubiłem i zawsze tak zostanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.