Wątek dotyczący artykułu

Religijny gest polskiego skoczka wywołał burzę. "Obraża moje uczucia ateistyczne"

Wojciech Kuczok, na łamach "Gazety Wyborczej", opublikował prowokacyjny felieton. "Wymię ojca" - tak kpi z Dawida Kubackiego. Na te słowa zareagowały portale prawicowe oraz Telewizja Polska.

przeczytaj cały artykuł

JasnePełne

To ten grotołaz pismak co to się wżenił w Passentów? Panie Kuczok, nie podoba się nieco ostentacyjna religijność Kubackiego? to przełącz pan na inny kanał. Neymara w Ruchu Chorzów też by pan nie chciał, co by nie raził pana cennych uczuć ateistycznych widokiem celebrowania zdobycia bramki znakiem krzyża ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janko Walski

iście chrzescijanskie słowa!
ukrzyżować ateistę!
albo lepiej na stos i spalić bezbożnika!
jestem ateistą bo po prostu mam rozum.
gesty kubackiego mi nie przeszkadzają. jego sprawa, mnie to ani grzeje ani ziębi. w takim kraju żyjemy i chrześcijaństwo, czy nam się to podoba czy nie, jest podstawą naszej cywilizacji, kultury, tradycji.
redaktor wyborczej musi na czymś zarabiać więc pisze głupoty. a katolicy, jak to katolicy nasi... nie mają pojęcia co jest napisane w biblii więc wbijają redaktorka na pal/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.