Wątek dotyczący artykułu

Pielgrzymka kibiców na Jasną Górę: uszkodzenia ciała, zniszczenia mienia, groźby karalne

Podczas 10. pielgrzymki kibiców na Jasną Górę na Błoniach doszło do incydentów. Policja otrzymała już w tej sprawie zgłoszenie.

przeczytaj cały artykuł

zzz

Towarzyszu ThomasTom. Byl już w historii taki bogaty i mądry kraj !. Jeszcze nie tak dawno !. Nazywał się Związek Socjalistycznych .Republik Radzieckich ....ps. "Masz na myśli Piotrowicza, Jasińskiego etc"... Towarzyszu, czyżby należeli do ulicznych bojówek ?. Cos wam się pomieszało ;-). Acha, ja nie z PIS-u!!!:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Ale to nie było zaproszenie do dyskusji, bo twoj obłęd zupełnie mnie nie interesuje...rozmówców poszukaj sobie wśród podobnych tobie KOD...fidentow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThomasTom

Ja ciebie pislamska łajzo, również nie zapraszałem do dyskusji. W tym kraju, wbrew twojemu wyobrażeniu, nie tylko tobie podobne łajzy, mają prawo do wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
santa66

Nie mam zamiaru amebo równać się do twego poziomu KOD...fidenta, dlatego pozegnam cię ozieble...ale twoja piana toczaca się z pys...ka, poprawiła mi nastrój:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
ThomasTom

Ty pislamska łajzo, nawet w stosunku do siebie i własnych słów, nie jesteś konsekwentny. Podpowiem - miałeś już iść. Zatem, z bogiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Maria999

Łomatko...... karki pojechały się modlić z Krzyżem i karabinem maszynowym:))) Było się uczyć, nie byłoby frustracji na BMK-kę kasa by była i na utrzymanie cycatej tipsiary z proletariackimi super genami też:)) A tak STRES :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|6)
blokuj
Maria999

Proszę napisać do mnie jak odprowadzi Pan 50 000 zł podatku dochodowego za 2017 r:))) "Prawdziwe" Poloczki nieroby z pustymi kieszeniami, dzielące cudzą kasę, za ich ciężką pracę:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.