Wątek dotyczący artykułu

Lijewski straszył średniowieczem. Przybecki odpowiada: Można było jeszcze pomóc reprezentacji

Reprezentacja Polski nie zagra w mistrzostwach świata w 2019 roku. O braku awansu do kolejnej rundy eliminacji zdecydował remis w meczu z Portugalią (27:27). - Łatwo jest wyrokować, można było pomóc - mówi trener Piotr Przybecki.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz7

Przecież na tą chwilę... nic lepszego nie mogło nas spotkać. Potrzebujemy trzęsienia ziemi i to naprawdę porządnego. Co by dało to, że Lijewski, Jurecki czy Jurkiewicz by nam te preeliminacje pomogli wygrać? Dalej pod dywan zamiatana byłaby ta nasza bylejakość szkolenia, bo 'przecież awansowaliśmy'. Im wcześniej to wypłynęło tym lepiej nie można całe życie odwoływać się do tego złotego pokolenia tylko szkolić następne take pokolenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cezarWP

Titanic od dłuższego czasu wody nabierał, w końcu poszedł na dno, ale obawiam się, że tam ciągle gra orkiestra, w kajucie pod numerem 300A konkretnie. Nie wiem czy tam ktokolwiek jest zdolny do jakiejś krytycznej autorefleksji, ale rzeczywiście osiągnęliśmy najlepszy moment do konkretnego resetu. Pewnie jak ostatnia dekada zostanie jednak zmarnowany.
PS. Co do Przybeckiego, ja na jego miejscu podałbym się jednak do dymisji. W końcu zgodził się firmować to przedsięwzięcie swoim nazwiskiem, a na koniec je podstemplował, a zadania do którego został skierowany nie wykonał. Natomiast z roboty nikt go nie zwolni, bo po co komu kolejny problem i kołomyja z nazwiskami ewentualnych następców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.