Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia nie ucieknie przed nowym stadionem. To tylko kwestia czasu

Mistrz Polski i najbardziej utytułowany klub w kraju - Fogo Unia, ma stadion, który pamięta jeszcze czasy głębokiego PRL-u. To prędzej czy później będzie musiało się zmienić. - Klub nie ucieknie przed budową nowego obiektu - mówi Michał Kugler.

przeczytaj cały artykuł

Tylko Apator_79

...rwa..jak czytam takich ekspertów..to aż noz w kieszeni się otwiera...co wam ten stadion przeszkadza?..gdzie się źle ogląda..z którego miejsca??!...a pomysł z budową stadionu na 10 tyś..w Lesznie..gdzie na PO przychodzi po 18 tys..jest tak chory...ze nawet Osrafinski by na to nie wpadł..sto razy wolę oglądać żużel na stadionie w Lesznie..niz na tym gorzowskim rusztowaniu..za grube miliony...a Leszno niech za ta kasę wybuduje sobie halę widowiskowo sportową...i na bank lepiej na tym wyjdą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko Apator_79

Na Jancarzu..spoko się ogląda...ale mnie ten stadion nie przekonuje...byłem w Toruniu..i w Gorzowie...bez porównania..Toruń wygrywa....a co do Waszego ...zawsze najbardziej lubiłem oglądać na Smoku zawody...trochę gorzej było kiedyś z klatki..ale np.na prostej przeciwleglej ..nad traktorami..zajefajnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
irek54

Mam akurat inne zdanie, na Jancarzu z każdego miejsca dobrze widać, byłem na mA na GP i musiałem się wychylać, żeby zobaczyć co na torze

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

A co ty masz go gorzowskiego stadionu?? Na Jancarzu jest super praktycznie tez z każdego miejsca dobrze widać i ładniejszy jest niż Smok z wyglądu.Poza tym ludzie chyba lubia ten stadion bo co rok praktycznie mamy najlepsza frekwencje od 2013 do 2016 a w tym tylko wrocek lepszy był ale oni 1 rok na nowym stadionie.Na Smoku byłem raz i w sumie niezle było.
Ps.MA wygrywa bo i ładna jest i fajnie dżwiek sie rozchodzi i taki sie wydaje przestronny i dach maja

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Apator_79

Co do Waszego stadionu...fajnie się ogląda..ale jak dla mnie ..z wyglądu szału nie robi...takie krzesełka zamontowane na rusztowaniu..a w Lesznie..wydawać miliony..na budowę miniejszego o połowę stadionu..to jest chory pomysł...przecież tam niczego nie brakuje..oprócz dachu..tylko takiego dachu..jak w Toruniu..a nie u Was..Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.