Wątek dotyczący artykułu

Jan Ziobro straszy Adama Małysza

- Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - mówi Jan Ziobro do Adama Małysza.

przeczytaj cały artykuł


Templo

a ty znasz akurat tą "całą" prawdę. Prawda jest jedna, gdyby nie ten opluwany przez Ziobrę Adam to polskich skoków już dawno by nie było. Nie było by sukcesów Kamila, nie było drużyny która tak ładnie walczy i zdobywa laury.. Janeczku pokazujesz dobitnie że nie pasujesz do żadnego zespołu, drużyny nawet w roli noszącego plecak z butami narciarskimi. Spaliłeś mosty całkowicie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jarosław Olszewski

To,że Małysz był wielkim skoczkiem, to jedno. Czym innym jest to co się dzieje w PZN i w czym/czy Adam bierze udział. Ziobro nie liczy na powrót. Ot, myśli, że jak będzie straszył to coś ugra poza sportową swoją karierą. Ale nie ugra :). Zaszkodzi tym sposobem, sobie, skokom i ew. ledwie rykoszetem dostaną inni będący blisko skoków. Najwięcej wizerunkowo stracić może Małysz. Od siebie dodam, że nie interesuje mnie kto ma w tym "sporze" rację. Na miejscu Tajnera dałbym Ziobrze szansę skakać i skończyłbym go sportowo w ramach kariery :)( takie s.syństwo jakiego wszędzie pełno i jakiego można się spodziewać w wykonaniu "przeciwników" Ziobry ). Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adrianUL

A jaka jest prawda? Kto niby chciał go zniszczyć? Wygrał 1 konkurs PŚ i myślał że od tak będzie wygrywał bez większego wysiłku? Treningi, treningi i jeszcze raz treningi a jak widać jemu się nie chciało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.