Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: Agnieszka Radwańska przetrwała nawałnicę Kristyny Pliskovej i jest w II rundzie

Agnieszka Radwańska pokonała po trzysetowej walce Kristynę Pliskovą i awansowała do II rundy wielkoszlemowego Australian Open.

przeczytaj cały artykuł


sekup

Tego pierwszego przegranego seta zabrakło Agnieszce Radwańskiej do rozegrania w w turniejach przygotowawczych. Jeszcze lepiej by było gdyby Agnieszka np. w Sydney rozegrała o jeden mecz więcej. Tak czy inaczej wyparłem do tyłu ten dzisiejszy przegrany set i oto możemy się cieszyć pięknym zwycięstwem naszej najlepszej tenisistki 2:0 w pierwszej rundzie tegorocznej lewej w Melbourne. Mówi się, że K. Pliskova jest mniej utalentowaną siostrą K. Pliskovej zajmującej obecnie 6 pozycję w rankingu. Moim zdaniem to błąd myślenia gdyż K. Pliskova jest równie utalentowana jak K. Pliskova. To co je obecnie różni to postęp K. Pliskovej w stosunku do K. Pliskovej w dziedzinie lepszego radzenia sobie z koncentracją. Jeśli K. Pliskova opanuje ten ważny element w grze, to będzie równie dobra, a być może nawet lepsza od swojej siostry K. Pliskovej. ;)
Teraz Curenko Łesia, a w III rundzie.... Muguruza Garbine? Po jej meczu z Francuską zajmującą w rankingu tak odległe miejsce, że jej obecność w tym turnieju jest usprawiedliwiona jedynie dziką kartą, spodziewam się że dojście do III rundy będzie sukcesem Muguruzy. A potem.....Sharapova Marion? Dojście tej zawodniczki do IV rundy jest tak płomiennym marzeniem kolegi Queena i niejakiego Sharapova, że będą odlatywać w kosmos, gdy do tego dojdzie. Och, jakie to będą piękne rewanżyki w wykonaniu naszej najlepszej tenisistki. Sam odlatuję w kosmos na samą tę myśl. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prawda zwycięży

Hola hola przed Marysia dłuższa droga do IVR niż Agi.
Teraz się zmierzy z Nastką Sevastovą która grać z Szarą potrafi. Pokonała ja na US Open a w Pekinie niewiele brakło a też by ją pokonała. A dalej w trzeciej rundzie Angie Kerber która jest w lepszej formie niż Maszka. Aga i Sharapova mają daleko do 4R... wątpię żeby któraś z nich się tam znalazła ale trzymam kciuki. Jak przejdzie Kerber to powinna każdego pokonać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.