Wątek dotyczący artykułu

Marek Panas: Trzeba rozkruszyć beton związkowy. To kasta

Kadra szczypiornistów po remisie 27:27 z Portugalią nie zagra w mistrzostwach świata w 2019 roku. Były reprezentant Polski, Marek Panas, nie wini zawodników za ten wynik. Jego zdaniem, odpowiedzialni są związkowi działacze. - To kasta - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak zks

Na chwilę obecną 1419 oddanych głosów w sondzie (chyba rekordowy wynik).
Z tego aż 86% zgadza się z opiniami Marka Panasa, a tylko 14% nie. Dawno niektórzy forumowicze ze świętokrzyskiego nie wyłapali takiego liścia. W przyszłości proponuję nie robić takiej szydery z pana Panasa, bo jak się okazuje zdecydowana większość (oczywiście oprócz Was) przyznała mu rację. A teraz szanowni forumowicze możecie minusować:):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Ilu ludzi przyzna rację jego wypowiedzi, że zwolnienie "Dujszebajewa to 50% naprawy polskiej piłki ręcznej"? Gdzie te nasze osiągi? Czy może przebijamy kolejne dno?
Teraz nawet "Mourinho nie pomoże", bo by musiał najechać na swojego "synusia". (chociaż wątpię, by Przybecki zabiegał o poparcie takich ludzi, Maruś celowo szuka przyjaciół, że niby THW itp.).

Wielkie osiągnięcie, że ludzie zgadzają się z krytyką związku, gdy zaliczamy historyczny dół. No naprawdę, prawie jak "je**ć PZPN" za Grzegorza Laty. Celowo naginasz rzeczywistość, sugerując, że cały artykuł to wjazd Marusia na Kielce, a nie na Związek.

Niecałe 2 sezony w trenerce, zero doświadczenia w szkoleniu, zero w prowadzeniu klubu. 30 w agroturystyce.
Twierdzeniami takiego krzykacza przejmują się tylko ludzie mało ogarnięci, którym pasują tanie emocje, populizm i wyzwiska.

A za słowa "Polska piłka ręczna nie ma pożytku z Vive" powinien być eliminowany z debaty publicznej. To tak tani i marny chwyt zawistnej, chorej osoby, że polemika nie ma sensu.

Jaki pożytek polska piłka ręczna ma z Marka Panasa?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego największe autorytety piłki ręcznej w Polsce (większe niż Pan Marek o którym słychać dopiero teraz) nie krytykują Vive i trenera Dujszebajewa np Artur Siódmiak? Niezwiązany z Kielcami przecież. Marcin Lijewski, Wleklak itp itd. Ludzie którzy osiągnęli niż Pan Marek w swojej karierze. Argument o tym że stara gwardia powinna zostać jest do... wiadomo gdzie. Wtedy by się dopiero posypały gromy jakby Lijewski znów miał skuteczność na poziomie 2/7 albo Karol by nie złapał piłki. Prawa jest taka że gdyby nie ten prywaciarz jak go nazywacie, nie wpompował tyle kasy w Vive to Polska piłka ręczna byłaby trupem. Zniknęła by znów na paręnaście lat z mapy europy. W tej chwili z tej mapy zniknęła Reprezentacja, ale jest jeszcze klub który gra w Lidze Mistrzów i dopóty, dopóki nie odrodzi się kadra to tylko Vive będzie utrzymywać świadomość pozostałych państw że w Polskiej piłce ręcznej jeszcze coś się dzieje. Myślisz że Orlen by coś zrobił? Mylisz się. Grupy C/D to maks na co byłoby Was stać. Orlen jakoś niezbyt ochoczo pragnie inwestować w Wasz klub. A Wy potraficie tylko krytykować i robić na złe. Nawet przestać kibicować reprezentacji ze względu na to że trenerem jest osoba trenująca Kielce. To jest brak honoru i dobrego wychowania. Taki jad się od Was sączy że głowa mała. Nawet wtedy gdy Vive wygrało LM. Każdy Polak powinien się cieszyć że Polska drużyna, jakakolwiek by ona nie była, zwyciężyła w tych elitarnych rozgrywkach. W Waszym gronie jest ledwie garstka ludzi z którymi można porozmawiać, bo z większością się nie da. A co do głosowania to ja np. nie przykładam do tego wagi, macie ogromne plecy w redakcji Sportowych Faktów i nie dziwią mnie takie wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Wiślak zks

"A co do głosowania to ja np. nie przykładam do tego wagi, macie ogromne plecy w redakcji Sportowych Faktów i nie dziwią mnie takie wyniki".

Ta, admin tak sobie klika na tak i klika i klika.
A nie pomyślałeś sobie, że z tych 1500 osób, które zagłosowały większość może zwyczajnie ma gdzieś Twoją drużynę i wcale nie jest jej zwolennikiem, jakby Wam się wydawało. Nie pomyślałeś o tym? A może ludzie mają już dosyć tej waszej pychy, Waszego najlepszego trenera, tego wszystkiego naj, naj itd.? Jak coś jest przeciwko Wam, nie po Waszej myśli, to już coś jest nie tak. Pewnie wynik sondy został sfałszowany. Ach ten Płock, wszędzie mają swoje wejścia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Arkady 241

To powiedz mi, dlaczego komentarze krytykujące Pana Marka albo sposób myślenia inny niż przedstawiają Twoi koledzy po szalu są usuwane natomiast obrażające szczypiornistów i kibiców Vive już nie? Zapomniałeś jak wyzywali Kolę od cyklopów i jakoś posty nie pamiętam żeby były usuwane? To samo z wadą wymowy Jureckiego?
Ciekawe dlaczego teraz nagle 1500 osób się pojawiło a wcześniejsze ankiety cieszyły się mniejszym zainteresowaniem. To do mnie z tą pychą? Skłamałbym jeśli bym powiedział że Vive nie ma najmocniejszej kadry w Polsce i najlepszego zorganizowania wśród Polskich klubów piłki ręcznej.
Nie tak było nie pozwolenie na spokojną pracę Talantowi i wyszydzanie starej gwardii. Ile to pisaliście że powinni ze sceny zejść? Zeszli ale Wam ciągle mało i teraz krytykujecie za to że nie pomogli reprezentacji.
Bądźmy konsekwentni. Wołaliście że Talant łączy prace w klubie i reprezentacji. Czemu teraz tego nie robicie? Albo znany osobnik wołał, Wichary do kadry zamiast Malchera! Zmienił się trener i ten argument również poszedł do piachu. Pamiętacie jak wyzywaliście Talanta od Mongołów i innych wynalazków? Gdzie tu jest szacunek? Sami się go domagacie? To sami go okażcie. Wiesz w czym leży problem? Problemem jest to że im dłużej Vive dominuje to tym bardziej nie możecie tego znieść, i ja to rozumiem bo hegemonia jest nudna. Widać to np. w piłkarskiej Bundeslidze gdzie jest Bayern i reszta ligi. To samo powoli robi się we Włoszech i Francji.
Wracając, żeby nie było, chcę żeby Piotrek został na tym stanowisku, lecz chciałbym by odpuścił Wisłę, mam wrażenie że klimat Reprezentacyjny jednak jest bardziej dla niego niż klubowy. Innego lepszego kandydata nie widzę, a poza tym przy tych zasobach ludzkich zmiana selekcjonera nie ma sensu. Wóz albo przewóz, Talant łączył pracę, nie wyszło, Bogdan tak samo, dopóki nie objął Vive wyniki były bardzo dobre, później zaczęło się to psuć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.