Wątek dotyczący artykułu

Koszmarne miesiące Kingi Kęsik. Wyjątkowa osoba, która przeżyła horror

Najbliżsi znajomi Kingi Kęsik, zmarłej w poniedziałek mistrzyni Polski fitness, wspominają ją jako wyjątkowego człowieka. - To była kobieta pełna wartości - wyznaje jej przyjaciel Maciej Ropiak.

przeczytaj cały artykuł

Jasieczek Ziomalek

W cywilizowanych krajach śmiertelnie chory może podjąć decyzję o odejściu z tego świata jeśli nie widzi żadnej nadziei. Niestety w Polsce jest przymus męczenia się bez sensu do końca, bo tak niektórym każe religia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seweryn Sewer

e cywilizowany mi sędzia każe jeździć autobusem pod wpływem opiatów a zus zabrał mi chorobowe i wczoraj w telekspresie chwalili się tym !!!! co zamierasz podać jej narkotyki i do pracy czy może mi karzesz na narkotykach do roboty chodzić ? goopiś jak pałka do palanta a może w cywilizowany sposób zamierzasz mnie uśmiercić doopku ?bo ci na renty szkoda ? patrz jakiś goopi z tym textem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.