Wątek dotyczący artykułu

"Turun Sanomat": Kontrakt Kubicy z Williamsem z opcją na 2019

Fiński dziennik "Turun Sanomat" twierdzi, że w kontrakcie Roberta Kubicy z Williamsem znajduje się zapis o możliwości podpisania kontraktu na rolę kierowcy wyścigowego w sezonie 2019.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
zibi079

Krychowiak zdobył 2 razy z rzędu puchar ligi europy (w jednym z finałów strzelił gola)
Kubica wygrał wyścig F1 (wielu kierowców f1 przez całą karierę nawet nie stało na podium) i tylko przez głupotę temu sauber nie osiągną więcej w tym sezonie ...
Szpilka - nie jestem fanem boksu ani Spilki (ale zawsze 3mam kciuki za naszych sportowców) ale chyba walczył o mistrzostwo świata...

Żeby dojść do tego co oni trzeba talentu,czasu, mnóstwa wyrzeczeń, poświęcenia i samozaparcia...

Ty poświęciłeś 3min przed komputerem żeby wypisywać zawistne durnoty jak zakompleksiony małomiasteczkowy kmiot...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
d0nvit0c0rle0ne

Pawel Poland hmm domniemam, że emigrant zarobkowy. Trafiłem? To powiedz nam tu wszystkim jakie to sukcesy odnosisz na tej emigracji? Hmm? Jesteś prezesem banku, czy innej instytucji finansowej? Jesteś biznesmenem, pracodawcą ale takim prawdziwym nie Januszem co to żeruje na pracownikach? A może robisz na akord w jakiejś zapyziałej fabryce i wmawiasz sobie jaki ty to succesful człowiek jesteś dobrze zarabiasz i w ogóle a w rzeczywistości to z Ciebie zwykły upodlony robol, który musi się dowartościowywać w internecie. Bo niestety możliwości intelektualne nie pozwoliły na pracę, w której można się rozwijać i coś osiągnąć? Pozdrawiam i mam nadzieję że skłoniłem do refleksji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.