Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: Zenit za silny. Bezbarwny Jastrzębski Węgiel bez szans w Kazaniu

W meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2017/2018 Zenit Kazań podjął Jastrzębski Węgiel. Tylko w jednym secie jastrzębianie nawiązali z rywalami walkę, a spotkanie przegrali 0:3.

przeczytaj cały artykuł

skandal10

Czegoś tak kompromitujacego na boisku nie widziałem. Nie wiem , który z zawodników rozwala ten zespół od środka, ale zachowanie np. Oliwy, jego miny, brak zainteresowania meczem było poniżej jakiegokolwiek poziomu zawodowego gracza. Brak szacunku zarówno dla przeciwników jak i kibiców. Po prostu wstyd. Wygląda jak wewnętrzny sabotaż. No po prostu brak słów.
M.Lebedew dobrze, że odszedles bo z takim zespołem lepiej nie mieć nic wspólnego.
Dla JW to równia pochyla, bo jakoś nie wierzę, że de Giorgi ich ogarnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
prins

Ale Oliva był zły na zachowanie trenera, który zmieniał zawodników, którzy dobrze grali w drugim secie: Quiroga, Strzeżek, Kampa, Kosok. Później zmienił też jego. To Dejewski zrobił sobie cyrk i podłożył się Zenitowi. Zgodzę się tylko co do tego, że to była kompromitacja. Nie dziwię się Olivie, że stroił fochy. Trener nie dał im powalczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
skandal10

Chcesz powiedzieć, że to "zastępca trenera" chciał przegrać mecz? Jezu nie wiem gdzie leży przyczyna, ale w JW dzieje się źle, a i działania prezesa trudno zrozumieć.
A co do Olivy, nie pierwszy raz robi focha.
Dla mnie te wszystkie działania są niezrozumiałe. Każdy mecz można przegrać, nawet jak się nie ma nic do powiedzenia, ale trzeba choć próbować walczyć i cieszyć sie, że jest okazja (bo może się nie powtórzyć), grania z najlepszym zespołem świata. I co najważniejsze trzeba wyciągać wnioski ile nam jeszcze brakuje i ile trzeba pracować, a nie stroik fochy.

| Odpowiedz
blokuj
Wiesia K.

Racja - może właśnie dlatego Oliva tak często zmienia kluby ??? Na początku jest super ,a potem zaczyna mu się nudzić i psuje atmosferę gwiazdorzeniem ,pociągając innych za sobą i niszcząc drużynę od środka ?... W tamtym sezonie to był taki świetny zespół ! Wielka szkoda.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.