Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gębala: Nie mogę znieść, gdy ktoś wylewa na mnie pomyje

- Nie chcę używać brzydkich słów, ale nie umiem inaczej nazwać tego, jak czuliśmy się po powrocie do kraju - mówi Tomasz Gębala, rozgrywający reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Co się nakrytykowałem Tomka to moje, nawet się lekko z hbll spiąłem w innym temacie z tego powodu, nie zmienia to faktu., że na chwilę obecną nikt nawet nie zbliża się do możliwości Gębali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak zks

Kiedyś były czasy, że się tutaj się spieraliśmy, czy Jachlewski, Wiśniewski, a może Krajewski? Czemu nie Wichary tylko Wyszomorski? Czemu Grabar? Na rozegraniu byli pewniacy, których obecność nie budziła dyskusji. Jedyne wątpliwości, jakie się pojawiały dotyczyły obsady prawego skrzydła.
A teraz? Teraz nie ma się o kogo spierać. Nikt nawet nie zadaje pytania, czemu nie został powołany ten, czy tamten. Makowiejew, a nie ktoś inny? Takich pytań nie ma.
Teraz jedyny pewniak to Chrapek. Swoją drogą, jakich czasów doczekaliśmy, że od Chrapka zaczynamy obstawianie rozegrania. A kto prócz Chrapka? Póki lepszych nie będzie, to Gębala jest pewniakiem. Życzyłbym sobie, aby jacyś inni zawodnicy weszli na wyższy poziom od niego, ale na razie takich nie widać. Łangowski, Genda, Sićko? Może ktoś nowy wyskoczy. A środek? Tutaj nawet trudno wymienić kogokolwiek. Może ktoś ma lepsze typy? Jeśli tak, to niech poda. Bida i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.