Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: kolejne zwycięstwo zrodziło się w bólach. Agnieszka Radwańska w III rundzie

Agnieszka Radwańska rozegrała drugi trzysetowy mecz w Australian Open 2018. Tym razem Polka pokonała Ukrainkę Łesię Curenko.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

FANI AGNIESZKI RADWANSKIEJ PROSZE WSKAZAC MI JESZCZE JEDNĄ W TOURZE OD KTOREJ NIC NA KORCIE NIE ZALEZY? ZNAJDZIE SIE TAKA OFIARA LOSU JAK TA RADWANSKA JESZCZE CZY TYLKO ONA TAKA JEST? SLONECZKO LEZACZEK KREM Z WYSOKIM FILTREM NO I MOZNA SIE OPALIC CHOCIAZ BO PRZECIEZ GRAC TO ONA NIE GRA NIC

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

po prostu ofiara losu niech juz odpadnie a jak chce byc dalej to niech zacznie grac a nie sie ślizgać bo tam upał nie ma ślizgawek jak chce sie slizgac to na Narodowym ślizgawka jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Polska anemiczka ponownie ma ogromnego farta! Lesia Tsurenko serwowała na mecz i powinna go wygrać, niestety doznała kontuzji mózgu, zapewne jej się przegrzał od tych upałów. ^_- Kiedy wyczerpie się limit szczęścia anemiczki? Na pewno nie w kolejnej rundzie, gdyż zagra z amatorką rodem z itfów! Jak bardzo źle musi to świadczyć o plugawej Muguruzie, która z niąprzegrała? Anemiczka zapewne odesle ją na rowerze i osiągnie 4 rundę turnieju grając zupełnie bez formy! To skandal. Powinni odwołać Australian Open, bo to jest wstyd dla całego białego sportu, że ktoś taki jak anemiczka osiąga 4 rundę w Wielkim Szlemie! Jako, iż jestem zawsze obiektywny, to przyznam szczerze, że Karolinki Woźniackiej też nie powinno już być w tym turnieju. Jana Fett zaserwowała asa, ale nie wzięła challenge'a i tylko to przepchnęło Dunkę do kolejnej rundy! Nie taką Karolinkę pokochałem, w tym meczu z Chorwatką cofnęła sie do swoich przebijackich czasów, kiedy tak bardzo ją hejtowałem. Daję jej jeszcze jedną szansę na zmazanie tej okropnej plamy, ale oświadczam, że jeśli znowu przytrafi jej się taki anemiczny mecz, przestanę jej kibicować! Nie kibicuję farciarom i przebijaczkom, nigdy! ^_-

| Odpowiedz
blokuj
kaman

Belindka mnie poważnie zawiodła przegrywając z jakąś amatorką rodem z itfów Kum-kum. Co to w ogóle miało być, taka wtopa po wygranej z legendą tego sportu, Venus Williams? Skandal! Mocno się rozczarowałem. Karolinka Woźniacka również pozostawiła po sobie złe wrażenie i dała mi do myślenia. Jeszcze na dodatek anemiczka fartem wygrywa! To za dużo dla mnie, cóż za fatalny turniej! Na szczęście dzisiaj Muguruza przegrała, a Carolinka i Elinka wciąż są w grze. Tylko to mnie cieszy jeśli chodzi o turniej kobiet! Bo co do mężczyzn to jestem spokojny o "20" Maestro. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Prawda zwycięży

Muguruza przegrała i juz jej nie kibicujesz kochany Pao? Pamiętaj aby się dobrze przelogowac.

To teraz karakan będzie aktywny do czasu az Muguruza złapie formę to wtedy będzie bardziej aktywny na koncie pod nickiem Pao.
Wozniacki zawsze była przebijaczką i nią zostanie. Mi to nie przeszkadza a ze Ty masz jak to ładnie nazwałeś kontuzje mózgu xD no to już poważny problem

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Jerzy Robaczynski

Jest taka Pros.y...ka....Sharapov?Masz niezly odlot!Sprawdz czystosc powietrza w Twojej okolicy>Moze to miec wplyw na Twoje samopoczucie?Moze ziola nieten kaliber?Robia Tobie spustoszenie w pewnej czesci ciala odpowiedzialnej za myslenie?Komediant z Ciebie .Bez rozumu i inteligencji nie ma oglady!Running to doctor from the HEAD!Good luck happy clown!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.