Dyskusja

"Jan Ziobro zachowuje się jak nastolatek. Ataki na Małysza zawsze będą odbierane źle"

- Jan Ziobro zafundował nam serial. To facet, który ma talent do skoków narciarskich, ale jeżeli rzeczywiście miał problemy i ma do kogoś żal, to powinien wyłożyć kawę na ławę - od A do Z i powiedzieć, co mu leży na sercu. Bo w tej chwili nawet nie wiemy, o co mu chodzi i czego oczekuje - mówi dziennikarz RMF FM, Patryk Serwański. - Jan Ziobro strzela na oślep. Atakować Adama Małysza? Taki atak zawsze zostanie odebrany źle. To ikona i wielka postać. Trudno brać na serio jego słowa, bo nie przedstawił żadnych dowodów. Zachowuje się jak nastolatek, który ma pretensje, bo ktoś zabrał mu zabawki - dodaje Tomasz Skrzypczyński z WP SportoweFakty w rozmowie z Michałem Bugno.

obejrzyj wideo


henryabor

Małysz może i był ikoną? I dla wielu. Aliści wówczas, gdy był zawodnikiem. Teraz został jedynie działaczem i niektóre jego wypowiedzi kompromitują zarówno jego, jaki i całe środowisko związku. Gdzie osoba Tajnera i jego działalność nie wzbudzają zbytniego szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.