Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: jednostronny mecz mistrzyń. Andżelika Kerber rozbiła Marię Szarapową

Andżelika Kerber oddała cztery gemy Marii Szarapowej i w ekspresowym tempie awansowała do IV rundy wielkoszlemowego Australian Open.

przeczytaj cały artykuł

Paradajs

Po obejrzeniu tego meczu na myśl przychodzi mi tylko jedno słowo - KOMPROMITACJA. Nie przepadam za Niemką, ale trzeba jej oddać że zagrała bdb. Jednakże nadal uważam, iż jej pozycja zresztą tak samo jak Woźniackiej chodzi mi min. o numer 1 wzięła się tylko z braku Sereny w turze z powodu kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Iw

No, nie do końca. Angelika została liderką rankingu jeszcze za bytności Sereny po wygraniu US Open w 2016

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Es Tella

Tak, zwłaszcza że jeden z 2 tytułów WS wygrała pokonując w finale Serenę i to ówczesną liderkę rankingu. Porównanie do Woźniackiej zupełnie nietrafione.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Paradajs

Owszem pokonała Serene, ale chodzi mi o to ,że Wiliams zagrała bodajże w 7 turniejach a Kerber w ok 20 jest chyba różnica ? a Woźniacka została liderką jak w rozgrywkach zabrakło sióstr Wiliams. Więc nie rozumie dlaczego nietrafione, skoro obie wykorzystały głównie absencje Sereny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Es Tella

Odpowiedziałeś sobie, ale domyślam się, że do mnie. Dla mnie nietrafione, bo Woźniacka była liderką bez WS, a Kerber została nią nie tylko po wygraniu 2 w roku i finale trzeciego, ale także udowodniła swoją sportową wartość w bezpośrednim starciu z Sereną, będącą wtedy rankingową jedynką. Więc o ile późniejszym liderkom jak Halep czy Pliskova można cokolwiek zarzucać, to Angie nie powinno się, bo miała fantastyczny sezon, godny największych mistrzyń, którym zasłużyła w 100% na swój nr 1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Baseliner

A kto jej bronił wtedy grać i utrzymać? Kerber osiągnęła trzy wielkoszlemowe finały. A Caroline - jak się przeanalizuje, jakie miała wyniki z okresu sierpień 2010 - marzec 2011 - musiała być liderką. Kim grała za rzadko, a Zvonareva była za mało skuteczna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.