Wątek dotyczący artykułu

BAT nad Czarnymi Słupsk. Sytuacja jest już dramatyczna

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że przedstawiciele FIBA nałożyli na słupski klub zakaz przeprowadzania transferów. To efekt braku rozliczenia się z byłym trenerem Donaldasem Kairysem. Sytuacja Czarnych jest już dramatyczna.

przeczytaj cały artykuł


franek

Oni wgl nie powinni byc dopuszczeni do ligi! Wgl EBL powinna skladac sie z 10 zespolow nie z 17... musieli by grac najlepsi Polacy zmienic przepis o polakach na boisku a zrobic limit obcokrajowcow do 4 i wtedy nie byloby zadan Polaczkow mizernych takich jak teraz i poziom by wzrosl na zapleczu mogloby i byc 20 zespolow ale zaplecze byloby solodnie mocne a slabe druzyny by graly w w lidze bo w 1 nie bylo juz by tyle miejsca...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
josik

A może by tak ogarnąć do EBL tylko duże miasta : ( z pustymi halami- bez kibiców !!!) Warszawa , Szczecin,Lublin,Zielona Góra,Włocławek , uruchomić Kraków, Poznań,Wrocław, Łódź czy Olsztyn - wówczas będzie to , o czym marzysz: super mecze , super doping , super kibice, super sędziowanie ( bez jednostronności) i super wyniki, bo grac będą najlepsi !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CSfan

Ogólnie ligii tej wielkości są ok, na EBL najlepsza liczba to 12 max 14. Dochodzi do patologii ze słabymi Polakami. My chcemy być jak Niemcy, ale tam kasa jest zupełnie na innym poziomie. Co do Czarnych, zawsze musi być koniec. Tak wygląda opieranie się tylko na jednym elemencie i jak go brakuje to pojawiają się długi i upadki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.