Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob już poddał się pierwszym zabiegom z tradycyjnej medycyny chińskiej

W środę, w klinice w Nanning, odbyło się pierwsze konsylium medyczne w kwestii omówienia stanu zdrowia Tomasza Golloba oraz ustalenia planu leczenia. Żużlowiec jest już po pierwszym zabiegu.

przeczytaj cały artykuł

undisputed

Akupunktura i inne zabiegi z tym związane, nie jedną osobę postawiły na nogi lub poprawiły w dużym stopniu sprawność fizyczną. Ktoś kto nie chce wierzyć w takie metody, nie musi. Jak by komuś z was się przytrafiła taka sytuacja i mieli byście okazję poddać się takiej terapii to większość krytyków szybko by zmieniła zdanie. Gollob ratuje się tym co może i robi wszystko aby choć trochę poprawić swoją sprawność. Ludzie pomagają, robią zbiórki dla niego i to nie jest przymus żaden. A większość ludzi krytykuje akcje dla Tomka bo ona ma kasę bo to bo tamto... nie jeden z was woli pajacom wrzucić na tackę podczas mszy lub dać w kopercie Hienom przychodzącym po kolędzie. Kto jest bardziej potrzebujący? Gollob czy kosciół który żyruje na naiwniakach....tacy są złodzieje w sutannach! Precz ze złodziejami. Tomek trzymaj gaz do końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy

Co ma jedno (Gollob) wspólnego z kościołem (taca)? Chcesz to daj tu lub tu, chcesz to nie daj ani tu ani tu, chcesz to daj tu a tam nie. Co cie to obchodzi, co robi inni? Wszędzie się trzeba wpierdzielać z antyklerykalizmem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

i robię tak jak chcę i wielkie G ci do tego. Nie pasuje ci moja opinia to się nie udzielaj. Dobrze wiesz że kradną i oszukują. Banda złodziei siejących propagandę ludziom co mają klapki na oczach!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.